Alış Veriş Merkezi Temizliği

Gürpak demek


ALIŞ VERİŞ MERKEZİ TEMİZLİĞİ

Günümüzde alış veriş merkezleri toplumsal kaynaşma, stres atma, eğlenmek, karnımızı doyurmak veya çocuklarımızı gezdirmek için en popüler yerler arasında ilk sırada gelmektedir. Bugün insanların merkezlerde bu kadar zaman harcamasından dolayı gittiğimiz her yerde yeni alış veriş merkezlerinin sayısının artığını görmekteyiz. Hatta içerisinde alış veriş merkezi olmayan yerlere tatile dahi çıkmıyoruz. Çünkü bu alanlar yapmak istediğimiz her şeyi içerisinde barındırmaktadır. Alış veriş alanları, yemek yiyebileceğimiz alanları, eğlence alanları ve çocuklar için özel yapılmış mekanlar ile çocuk, genç ve yetişkin demeden bizleri kendine çekmektedir. Bizlerinde alış veriş merkezlerinden beklentilerimiz elbette vardır. İsteklerimizin başında elbette ki alış veriş merkezinin temizliği gelmektedir. Bu alanlarda bizlerin çok vakit harcıyor olmamız her istediğimizi bu alanlardan karşılıyor olmamız alış veriş merkezlerindeki kirlenme oranını da arttırmaktadır. Bu kir ve çöplerin birikmesi ise mikropların alış veriş merkezinin içinde her mekana yayılmasına sebep olmaktadır bu da bizim çoluk çocuk, büyük, küçük demeden hasta adayı olmamıza sebep oluyor.

Alış veriş merkezi temizliği genel olarak her akşam insanların azalıp mağazaların kapanmaya başladığı zamanlarda gerçekleşiyor ve bir sonraki güne yine sevenlerini ağırlaya bilmek için temizlik elemanları tarafından en ufak bir kir kalmayana kadar temizlenir. Alış veriş merkezi temizliği evimizin temizliği kadar önemlidir sonuçta evimizin bütün ihtiyaçlarını bu yerlerdeki markalardan karşılamaktayız. Artık alışverişimize kaldığımız yerden huzur içinde devam edebiliriz.


Neden Gürpak

İtinalı Çalışma

Gerçekleştirdiğimiz temizlik hizmetlerinde detaylı çalışma yürütürüz

Müşteri Memnuniyeti

%100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktayız

Deneyimli Kadro

Sektörümüzde 20 yılı aşkın tecrübee sahibiz

Tek Adres

Tüm temizlik hizmetlerinizi tek adresten yürütebilirsiniz

Ekonomik Çözümler

Sizin için en ekonomik çözümleri planlarız

Yüksek Teknoloji

En son teknolojik ürünler ile çalışırız

Yüksek Başarı

Firmamız yüksek başarı oranlarına sahiptir

Acil Destek

Acil sorunlarınız için acil hizmet desteği

ve ayrıca...

Şirketimizin ana ilkesi Kalite İş Sağlığı ve Güvenliği ile Çevre Yönetim Sistemine şartlarına uymak etkinliğini sürekli iyileştirmek. Eğitimli personelimizle etkin hizmet sunmak. Verilen hizmetinin insan salığını koruduğu bilincin den hareket ederek hijyen bilincine ve kurallarına uymak. İnsan sağlığına zararı olmayan temizlik malzeme ve kimyasalları kullanmak. Yasal müşteri şartları bilincini benimseyerek hizmet vermek. Kalite yönetim sistemini sürekli geliştirerek iyileştirmek ve müşteri memnuniyetini koruma politikasını amaç edinmiştir

WhatsApp WhatsApp Destek