Ataşehir Yerinde Kuru Köpük Halı Yıkama

Ataşehir Yerinde Kuru Köpük Halı Yıkama

HALI TEMİZLİĞİNDE SON NOKTA

Ev hayatımızdan her şeye önem vermekteyiz, ama en çok temizliklere daha fazla zaman ayırmaktayız. Ev hayatımızın büyük bir çoğunluğunu kaplayan temizlikler evi ev gibi gösteren, temiz saklayan halılardır. Günlük yaşantımızda yaptığımız temizlikler halılarımızın temizlik ve hijyen bakımından ne kadar temizlesek bile halımızın tam temizliğini yapamayız. Çünkü halılarımızı ölü deriden bakterilerden tam anlamıyla kurtaramayız. Sağlık açısından da sakıncalı bir ortam da hem çocuklarımız, hem de kendi sağlığımızı tehlikeye atmaktayız. Halılarımızın tam güvenli bir şekilde bakterilerden arınması için 6 ayda bir ıslanarak yıkanması gerekmektedir. Büyük şehrimizin kirliliği daha çok ön plandadır. Bu yüzden halılarımızın tam teşekküllü bir şekilde yıkanması gerekiyor. Bu kolaylığı da bizlere Ataşehir Yerinde kuru köpük halı yıkama sağlamaktadır. İmkânları doğrultusunda sizlerin beğenisiyle, işini kaliteli bir şekilde ön plana çıkarmaktadır. Halılarınızı tamamen bakteri ve mikroplardan arındırır.

Kuru köpük sayesinde, halılarınız tam olarak ıslanmadan yıkanması temizliği yapılmaktadır. Zamandan da tasarruf sağlamaktadır. Halılarınızın ömrünü uzatmaktadır daha kaliteli bir yaşam için Ataşehir yerinde kuru köpük halı yıkama bu imkânlarla halılarınızın da ömrünü uzatıyor. Hanımlarımızın dikkatini çeken tasarruflu bir çalışma sistemi ile yıkamayı yapmaktadırlar.

Ataşehir yerinde kuru köpük halı yıkama halılarımıza değer vermektedir. Halılarınız yıkanmadan önce yüksek emişli elektrik süpürgesi ile vakumlanarak, uzun tüylü halılarınızın da içinde var olan tozları, bakterileri, halınıza yapışmış birçok lekeyi vakumlama yöntemi ile temizlemektedir. Halılarınızın lekeleri için özel leke çıkarıcılar kullanılmaktadır.

Bu gönderiyi paylaş

WhatsApp WhatsApp Destek