Balküpü Gold Küp Şeker 1000 Gr

Balküpü Gold Küp Şeker 1000 Gr

E Ticaret Adresimiz https://www.ofismark.com oline alışveriş yapabilir kaliteli ve uygun ofis malzemeleri bulabilirsiniz.
Balküpü Kesme Şeker 1000gr 360lı
Toplu tüketim ve ofisler için ideal ekonomik koli.

Çiftli olarak paketlenmiş şekerler, kullanım açısından hijyenik ve sağlıklıdır.

Balküpü Şeker Fabrikası, pancar alımından şeker paketleme ünitesine kadar tüm tesisleri içeren Gıda Güvenliği Sertifikasına sahip ilk şeker fabrikasıdır.

Üretim sürecinin tüm aşamalarında toplam 8 adet KKN (kritik kontrol noktası) ve 6 adet Op.ÖKP (operasyonel ön koşul programı) izleme sistemi ile Gıda Güvenliğinin tüm gerekleri yerine hassasiyetle getirilmektedir.

KESKİNKILIÇ GIDA KÜP ŞEKER ÜRETİM PROSESİ

Balküpü kristal şeker 50 kilogramlık torbalar veya 1000 kg’lık BİG-BAG torbalar halinde ambalajlanmış olarak Küp şeker silosuna boşaltılır.

Titreşimli besleyiciden geçen kristal şeker otomatik mıknatıslı metal kontrol sisteminde denetlenir.

Silodan dozajlama ve nemlendirme helezonuna geçen şeker, karıştırma ve besleme helezonuna geçerken Ultraviyole Filitre ile sterilize edilmiş su ile % 1,2 ila %1,6 nisbetinde nemlendirilir.

Nemlendirilip karıştırılan şeker kalıplanacağı tambur kısmına geçmeye hazırdır.

Tambur kısmına geçerken hem karışımın daha iyi olması hem de tambur üzerindeki kalıplardaki gözlerin daha iyi dolması için hemen tambur üzerinde bir karıştırıcı sistem vardır.

Tambur dönüş hareketi ile bir taraftan kalıplar dolarken aynı zamanda ilerleyen plakalara küp şekerler otomatik olarak dizilmektedir.

Plakalarüzerine dizilen küp şekerler ilerleyerek kurutma fırınlarına girer.

Kurutma fırınlarında elektrikli veya buharlı serpantinler marifeti ile küpler kurutulur.

Kurutulan bu küpler karton kutulara vakumlu robotlar ile otomatikman doldurulur.

Not :

(Küp şeker üretim proseslerinde su dışında hiçbir katkı maddesi kullanılmaz.

Kristallerin birbirine yapışmasını sağlayan unsur, şekerin su ile karışmasından dolayı ortaya çıkan yapışma özelliğidir.)

Ofismarket,kurumsalmarket,Uygun Kırtasiye ofis malzemeleri,büromalzemeleri,kırtasiyemalzemeleri,toptan ofis kırtasiye malzemeleri,toptan temizlik ürünleri,ofis malzeme tedarikçisi,ofis gıda tedarikçisi,uygun ofis ürünleri,uygun büro malzemeleri,ofis temizlik ürünleri,ofis atıştırmalık ürünler,ofis abur cubur,ofis çay ürünleri,ofis kahve ürünleri,ofis hijyen ürünleri,ofis kağıt ürünleri,ofisfotokobiürünleri,ofis gıda ürünleri,ofis mutfak ürünleri,kartonbardak,Ofisler için sarf malzemeleri, kırtasiye, gıda, temizlik, teknoloji,mobilya ve hırdavat ürünleri En ucuz ve en özel ofis ürünleri Leitz, Esselte, DYMO, Casio, Mas, 3M, Post-it, Pilot, Uniball, Edding, Bic, FaberCastell, Max, Pritt, Pensan, Vege, Ops Ofis Kırtasiye, Kağıt Ürünleri a4 kağıt fotokopi kağıdı

Uygun Kırtasiye ofis malzemeleri,büromalzemeleri;Ofisiniz için işyeriniz için tüm kırtasiye ürünleri büro klasörleri, proje ve evrak dosyaları, Askılı dosyalar, sıkıştırmalı dosyalar, sekreter tablaları, renkli tükenmez kalemler, çeşit versatil kalemler, masaüstü araç ve gereçleri, evrak rafları, makaslar, zımba makineleri, delgeçler, yapıştırıcılar, kalemlikler, işyerinizin,ofisinizin,dükkanınızın bütün kırtasiye ürünleri, en uygun fiyatlar,ofismark’dan tedarik edebilirsiniz.Toptan Temizlik Ürünleri ve Malzemeleri,Toptan Ofis Kırtasiye ürünleri ve Malzemeleri,Toptan Gıda Ürünleri ve Malzemeleri tedarikçisi ofis kırtasiye malzemeleri Toptan Temizlik Ürünleri Toptan Ofis Kırtasiye ürünleri Toptan Gıda Ürünleri

Bu yazıyı paylaşın


WhatsApp WhatsApp Destek