Banka Temizliği

Gürpak demek


BANKA TEMİZLİĞİ

Dünya genelinde zenginliğin ölçütü toprak olmaktan çıktığı günden beri insanlar paraya büyük önem vermişlerdir. Bu paraların evde yastık altı denilen yerde doğal afet ve hırsızlıklara karşı pek güvende olmadığı anlaşınca bankalar açılmaya başlandı. Bugün yer yüzünde banka bulunmayan tek bir devlet, tek bir il hatta tek bir ilçe dahi yoktur neredeyse ve bu bankalar günde binlerce vatandaşı ağırlamakta, onların işlemlerini halletmektedir. Bugün bazı yatırımcılar sürekli bankadadırlar ve banka işletmelerinde çalışan işçilerin nerdeyse evi olmuştur bankalar. Bankalar bu kadar çok uğrak bir alan olmaya başladığı günden bu güne kadar banka temizliğinin önemi de artmıştır zorunlu olarak. Sonuç olarak bugün bankalara kadın, erkek, yaşlı, genç demeden insanlar uğramaktadır. Bu kadar farklı yaş grubunun banklara gitmesi banka temizliğini artık zorunlu hale getiriyor. Bankalara giden insanların sağlıkları yapacağı işlemden daha önemlidir bu yüzden bankalarda temizliğini düzenli bir şekilde yapıp müşteri sağlığını düşünmektedirler. Çünkü sağlığını kaybeden müşteri bir daha bankaya gelemez dolayısı ile banka da müşteri kaybetmiş olur.

Bizler yatırımcı olarak ta hangi banka daha temiz, daha hijyenikse onu tercih ederiz. Çünkü banka temizliğine önem veren banka şubeleri havası daha temiz, sağlık koşulları daha iyi, temizliğin güzel kokusu bankanın içini doldurmuş olur. Bu temizlik sayesinde banka çalışanlarının da yüzleri güleç hale gelir ve müşterilere daha içten daha samimi davranırlar. Temizlik insana güler yüz sağlar hayata olumlu bakmasını sağlar ve en önemlisi sağlıklı kalmasını sağlar.


Neden Gürpak

İtinalı Çalışma

Gerçekleştirdiğimiz temizlik hizmetlerinde detaylı çalışma yürütürüz

Müşteri Memnuniyeti

%100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktayız

Deneyimli Kadro

Sektörümüzde 20 yılı aşkın tecrübee sahibiz

Tek Adres

Tüm temizlik hizmetlerinizi tek adresten yürütebilirsiniz

Ekonomik Çözümler

Sizin için en ekonomik çözümleri planlarız

Yüksek Teknoloji

En son teknolojik ürünler ile çalışırız

Yüksek Başarı

Firmamız yüksek başarı oranlarına sahiptir

Acil Destek

Acil sorunlarınız için acil hizmet desteği

ve ayrıca...

Şirketimizin ana ilkesi Kalite İş Sağlığı ve Güvenliği ile Çevre Yönetim Sistemine şartlarına uymak etkinliğini sürekli iyileştirmek. Eğitimli personelimizle etkin hizmet sunmak. Verilen hizmetinin insan salığını koruduğu bilincin den hareket ederek hijyen bilincine ve kurallarına uymak. İnsan sağlığına zararı olmayan temizlik malzeme ve kimyasalları kullanmak. Yasal müşteri şartları bilincini benimseyerek hizmet vermek. Kalite yönetim sistemini sürekli geliştirerek iyileştirmek ve müşteri memnuniyetini koruma politikasını amaç edinmiştir

WhatsApp WhatsApp Destek