Beşiktaş Apartman Temizliği

Beşiktaş Apartman Temizliği

Beşiktaş Apartman Temizliği şirketi olarak belirli bir işleyiş söz konusudur. Sözleşme imzalanan apartmanlar detaylı temizlik yapılarak devralınmaktadır. Periyodik temizlik günlerinde detay temizlik uygulamaları o haftaki temizlik ihtiyaçları göz önünde bulundurularak dönüşümlü olarak yapılmaktadır. Temizlik malzemeleri ve ekipmanları Beşiktaş apartman temizliği şirketi tarafından sağlanmaktadır. Bazı temizlik uygulamaları bulunmaktadır. Bunlar; daire kapılarının dıştan silinmesi, posta kutularının tozlarının alınması, merdiven korkuluklarının ayrıntılı silinmesi, camların silinmesi, evlerin paspas temizliği, apartman giriş kapısı ve posta kutularının üzerine yapıştırılan reklam etiketlerinin temizliği, elektrik, doğalgaz, su sayaçlarının ve dolaplarının temizlenmesi, yangın dolaplarının temizlenmesi, bahçe budama işlerinin yapılması, her temizlik sonrası apartmanın parfümlenmesi, ortak kullanım alanlarındaki patlayan ampullerin ücretsiz olarak değiştirilmesi gibi özellikleri kapsamaktadır.

Beşiktaş apartman temizliği şirket ekibi, temizlik başlama-bitiş saatleri ve gerçekleştirilmiş olan temizlik detaylarının yer aldığı raporu her hafta düzenli olarak apartman yöneticisine teslim eder. Merdiven temizlerken havlu Bez, sprey şişesi, süpürge faraş, vakum, ıslak veya kuru paspas gibi malzemeler kullanılır. Merdiven en üst basamaktan başlanılarak süpürge faraş yardımıyla tüm serbest kirlerden arındırılır. En üst basamaktan başlanılarak ıslak paspaslama yapılır ve kenar köşeler bez ile temizlenir. Uygulama öncesi başlangıç noktasına kaygan zemin işareti yerleştirilir. Kenar köşe kısımlarda kirin yoğunlaşması sebebiyle bu bölümlerin temizliği bez ile yapılır.

Merdiven en çok kullanılan bölgelerdir. Beşiktaş apartman temizliği şirketi olarak merdiven temizliğinde kimyasal olarak zararsız genel temizlik maddesi kullanılmaktadır. Evlerin kapı pervazları silinmektedir. Binanın dış kapısı ve girişteki korkuluklardaki tozlar alınmaktadır. Bina girişindeki çöpler alınmaktadır.

Bu yazıyı paylaşın


WhatsApp WhatsApp Destek