Beşiktaş Yerinde Kuru Köpük Halı Yıkama

Beşiktaş Yerinde Kuru Köpük Halı Yıkama

BEŞİKTAŞ YERİNDE KURU KÖPÜK HALI YIKAMA

Beşiktaş Yerinde Kuru Köpük Halı Yıkama sektörü artık hızla gelişmiştir. Halı yıkama kişi evinde çok zahmet görürken halı yıkama firmaları ise çok basit bir yöntemdir. Her şehirde belediyeler sokakta halı yıkama yasaklandıktan sonra herkes halılarını halı yıkama şirketlerine vermeye başlamıştır.

Beşiktaş yerinde kuru köpük halı yıkama firması hızlı bir şekilde ve özenle temizleyerek halılardaki tüm leke ve bakterilerde kurutmaktadırlar. Halılar yıkandıktan iki gün sonra da müşterilerine teslim edilmektedir. Halı yıkamalar öncelikle toz alma aşaması yapılmaktadır. Halı yıkama fabrikası toz alma yöntemini mutlaka yapmaktadırlar. Halılar cinslerine göre ayrılarak yıkanmaya başlanır. Toz almak için makineler kullanılır. Bu sayede toz ve kıllardan kurtarmış olur. Halıların toz alma işleminden sonra dezenfekte edilmektedir. Halılar toz alındıktan sonra dezenfekte ilaçlar ile halıların içerisinde olan mikroplar temizlenmektedir. Bu dezenfekte ilaçları da kesinlikle bitkisel olan ürünlerdir. Dezenfekte işlemi yapıldıktan sonra halılarda çıkmayan lekeler için lokal işlemi yapılmaktadır.

Sizlerde Beşiktaş yerinde kuru köpük halı yıkama firmasına halılarınızı vererek güvenle yıkatabilirsiniz. Halılar hijyenik ve tertemiz bir şekilde iyice köpükler ve daha sonra durulanmaktadır. Köpüklenme işlerinden sonra halılar sıkma işlemine geçer. Daha sonra tüm halılar kontrol edilerek paketlenir ve müşterilerin evlerine götürüp teslim edilir. Böylece halılar daha güzel, daha yeni ve hijyenik bir biçimde halılarınıza kısa sürede kavuşmuş olacaksınız.

Bu yazıyı paylaşın


WhatsApp WhatsApp Destek