Beykoz Apartman Temizliği

Beykoz Apartman Temizliği

BEYKOZ APARTMAN TEMİZLİĞİ

Oturduğumuz apartmanı sürekli temiz görmek isteriz. Her ne kadar bireysel olarak temizliğe özen göstersek te devamlı sirkülasyondan dolayı bu yetersiz kalmaktadır. Bina yönetimi apartman temizliğini sigortasız gündelikçilere yaptırmaktaydı fakat İş güvenliği kanununa aykırı olduğundan dolayı bu işi profosyonel hizmet veren temizlik şirketleri üstlenmektedir. Beykoz apartman temizlik şirketi de bunlardan birisidir.

Sadece Beykoz’la sınırlı kalmayıp İstanbul genelinde hizmet vermekte olan bu şirket bina yöneticilerinin işini kolaylaştırmakla kalmayıp zaman ve para tasarrufuda sağlamıştır. Yöneticiler direk olarak Beykoz apartman temizlik şirketi ile temas kurarlar ve ücretsiz keşif yapılır sonrasında bir anlaşma yapılarak temizlik hizmeti verilmeye başlanır. Yönetici de kaygıdan uzak ve iş takibi yapmak zorunda olmadan temizliğin idamesini şirket vasıtası ile sağlamış olur. Kaliteli temizlik malzemeleri ve sigortalı çalışanları ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bu şirket yeni bir temizlik anlayışı sunmaktadır. İş güvenliği kriterlerine uygun davranarak yöneticilerin çektiği sıkıntıları ortadan kaldırarak sigortalı çalışanları ile güven sağlamaktadır.

Beykoz apartman temizlik şirketi sizi sıkıcı prosedürler ile uğraştırmaz. Gerekli olan belge, dökümanları apartman ve merdiven hizmet sözleşmesine uygun hazırlayarak dosya halinde size sunar. Size de sadece imza atmak kalır. Yaşadığınız bina/apartmanın temiz ve sorunsuz olması için profosyonel hizmet alabileceğiniz bu şirketle anlaşmanız yerinde bir karar olacaktır. ‘Ne de olsa aslan yattığı yerden belli olur’

Bu yazıyı paylaşın


WhatsApp WhatsApp Destek