Beykoz Yerinde Kuru Köpük Halı Yıkama

Beykoz Yerinde Kuru Köpük Halı Yıkama

BEYKOZ YERİNDE KURU KÖPÜK HALI YIKAMA

Gün içinde aşırı kullanıma maruz kalan halılar, çabuk kirlenmektedir. Temizlik ihtiyacının kendisini görüntü kirliliği olarak göstermesi, özellikle halılarda sıkça rastlanan bir durumdur. Halı yıkamak birçok yönüyle değerlendirilmesi gereken bir süreçtir. Çünkü halının cinsi ve yapıldığı malzeme hem temizlik aşamasında hem de kullanımda önemlidir. Geliştirilen yeni sistemle Beykoz Yerinde Kuru Köpük Halı Yıkama işi kısa sürede tamamlanmakta, kurutma problemi tarih olmaktadır.

Halı yıkarken su ve deterjan birbiriyle iç içedir. Bu durum neticesinde halının yüzeyinde tiftiklenme, renginde atma meydana gelir. Ayrıca doğru bir şekilde yıkansa bile kuruması için uzunca bir süre beklenmesi gerekir. Çoğu zaman halılar elde yıkanıyor ve dışarıda bir yere asılarak kurutulmaya bırakılıyor. Oysa dışarıdaki hava sirkülasyonu temizlenen halıyı tekrar kirletmektedir. Bu olumsuz durum Beykoz yerinde kuru köpük halı yıkama işleminde kesinlikle yaşanmamaktadır. Çünkü köpük kristalleştirilir ve bu sayede bir elektrik süpürgesi vasıtasıyla kirler ortadan kaldırılır. Halının herhangi bölümünde nem veyahut ıslaklık olmayacağı için oldukça sağlıklı ve hızlı bir yöntemdir.

Halılar bir evin giysisidir. Şayet bu elbise kirlendiyse kısa sürede temizlenmeli, görüntüsü düzeltilirken giysinin dokusuna zarar vermekten kaçınılmalıdır. Firmamız bünyesinde gerçekleştirilen Beykoz yerinde kuru köpük halı yıkama işlemi bir hayli kullanışlı, teknolojik bir çözümdür. Kurutma sorununu ortadan kaldıran bu yöntem ile zaman tasarrufunu çok bariz bir şekilde hissedeceğinizden eminiz.

Bu gönderiyi paylaş

WhatsApp WhatsApp Destek