Cami Temizliği

Gürpak demek


CAMİ TEMİZLİĞİ

Cami: Müslüman aleminin haftanın yedi günü, günün ise beş vakti bir araya toplaşıp ibadetlerini ettikleri mekanın genel adıdır. İslam dininde camilerin çok büyük bir önemi vardır. Camiler günde onlarca insana ev sahipliği yapıyor ve bu insanların huzur içinde ayrılması sağlıyor. İslam dininde namazların cemaat ile beraber kılınmasını mükafatı tek başına kılınan namazdan daha fazla olduğu için Müslümanlar namazlarını camilerde din kardeşleri ile beraber kılmak isterler. Tabi Müslümanlar camilere her ne kadar temiz gelmeye özen gösterse bili günde onlarca insanı ağırlayan bir mabedin kirlenmemesi tabi ki mümkün değildir. İnsanların cami temizliğine özen göstermesi gerekir çünkü İslam dininde namazı kılınacak alanın temiz olması gerekliliği vardır. Cami temizliği genellikle perşembe günleri yapılır. Perşembe gününün sebebi ise Müslümanların özel günü olan cuma günü daha temiz ve daha güzel kokabilmek içindir. Camileri temizlemek için özel şirketlerde vardır. Bu şirketlerin temizlik elemanları tarafından camilerimiz pırıl pırıl edilir güzel kokular sürülür cemaatin beğenisi sağlanıp daha fazla huzur alabilmeleri amaçlanır.

Cami temizliği ile hem camilerimiz güzel kokarken hem de ağırladığı onlarca insana sağlıklı bir ortam sunmaktadır. Sağlıklı olan bir Müslüman da namazlarını daha bir huşu içinde kılarlar ve bu temiz ortama alışmaları için çocuklarını da getirirler. Camiler Müslüman aleminin ortak malıdır temizliğine özen gösterilip Müslümanlara yakışır şekilde her namaza hazırlanmalıdır.


Neden Gürpak

İtinalı Çalışma

Gerçekleştirdiğimiz temizlik hizmetlerinde detaylı çalışma yürütürüz

Müşteri Memnuniyeti

%100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktayız

Deneyimli Kadro

Sektörümüzde 20 yılı aşkın tecrübee sahibiz

Tek Adres

Tüm temizlik hizmetlerinizi tek adresten yürütebilirsiniz

Ekonomik Çözümler

Sizin için en ekonomik çözümleri planlarız

Yüksek Teknoloji

En son teknolojik ürünler ile çalışırız

Yüksek Başarı

Firmamız yüksek başarı oranlarına sahiptir

Acil Destek

Acil sorunlarınız için acil hizmet desteği

ve ayrıca...

Şirketimizin ana ilkesi Kalite İş Sağlığı ve Güvenliği ile Çevre Yönetim Sistemine şartlarına uymak etkinliğini sürekli iyileştirmek. Eğitimli personelimizle etkin hizmet sunmak. Verilen hizmetinin insan salığını koruduğu bilincin den hareket ederek hijyen bilincine ve kurallarına uymak. İnsan sağlığına zararı olmayan temizlik malzeme ve kimyasalları kullanmak. Yasal müşteri şartları bilincini benimseyerek hizmet vermek. Kalite yönetim sistemini sürekli geliştirerek iyileştirmek ve müşteri memnuniyetini koruma politikasını amaç edinmiştir

WhatsApp WhatsApp Destek