Çatalca Yerinde Kuru Köpük Halı Yıkama

Çatalca Yerinde Kuru Köpük Halı Yıkama

       ÇATALCA YERİNDE KURU KÖPÜK HALI YIKAMA

Duvardan duvara halılar, halıfleks ya da taşınmaz halılar için iş yeri, ev, cami ya da kamu binalarında Çatalca Yerinde Kuru Köpük Halı Yıkama firması olarak hizmet sunmaktayız. Halılarınızı yerinde yıkayabilmemiz için özel temizlik ekipmanları, temizlik malzemeleri kullanmaktayız. Ayrıca yerinde halı yıkama konusunda tecrübeli ve güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız ile siz değerli müşterilerimize müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet sunmaktayız.

Yerinde yıkama hizmetimiz sırasında Çatalca Yerinde Kuru Köpük Halı Yıkama firması olarak kullanmış olduğumuz şampuanlarımız % 100 bitkisel içerikli olup hiçbir şekilde kimyasal madde barındırmamaktadır. Köpük yıkama makinamız uygun devirde dönen mini fırçası ile halıfleks ya da halılarınızdaki lekeleri derinlemesine temizlerken ilk günkü gibi pırıl pırıl parlak bir görünüme kavuşmasını sağlar. Yıkama işleminden yaklaşık 2 saat sonra halılarınız kullanıma hazır hale gelir.

Köpük ile yerinde halı yıkama yöntemi şampuanlama ile kuru temizleme arasında kalan bir yöntemdir. Çatalca Yerinde Kuru Köpük Halı Yıkama firması olarak çok az miktarda suyu köpükle birlikte kullanarak, köpüğün halıya iyice işlemesi ve kire yapışmasını sağlarız. Köpük halıya tamamen işlediği zaman vakumlayarak böylelikle suyun, köpüğün ve kirlerin çekilmesini sağlarız. Sitemizdeki irtibat numaralarında 7 / 24 bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca zaman zaman siz değerli müşterilerimiz için kampanyanlar düzenlemekteyiz. Gözünüz üzerimizde olsun.

Bu gönderiyi paylaş

WhatsApp WhatsApp Destek