Corona Dezenfekte Hizmeti

Corona Dezenfekte Hizmeti

Detaylı Bilgi Ve Fiyat İçin Lütfen Arayınız. 0216 471 11 05

Corona Virüs Dezenfeksiyon Hizmetleri

NANO GÜMÜŞ’ÜN ANTİ-BAKTERİYEL ÖZELLİĞİ NEDİR?

Nano Gümüş ve kollodial gümüş, anti-bakteriyel tesirleri ve bakterilerin antibiyotiklere geliştirdiği direnci gümüşe karşı geliştirememeleri dolayısı ile uzun yıllardır bilim çevresinin dikkatini çekmektedir.
Tarihte Persler ve daha sonra Yunan ve Romalılar, gümüşün anti-bakteriyel özelliğini keşfederek sularını ve yiyeceklerini gümüş kaplarda taşıyarak korumuşlardır.
Orta Çağlardaki veba salgınlarında aristokrat ailelerin yemek ve takımlarında gümüş kullanmalarının, bu ailelerin veba salgınını en az zayiatla atlatmalarına sebep olduğu bilinen bir gerçektir.
Gümüşün nano boyuta indirilmesi, onun aktivasyonunu arttırarak bakteri, mantar ve virüsler üzerindeki etkisini daha da arttırmaktadır.


Nano gümüşle temas eden bakteri, virüs veya mantar hücrelerinin metabolizması bozulmakta ve elektriksel etkileşimle enzimleri etkisiz hale gelerek hücreleri ölmektedir.Bu esnada gümüş iyonları insan vücudundaki hiçbir hücre ile reaksiyona girmemekte ve zarar vermemektedir. İnsan hücrelerindeki membran, gümüş iyonunun hücre içerisindeki etkisine mani olmaktadır.
Dolayısı ile nano gümüşün insan sağlığına, evcil hayvanlara bitkilere, diğer bir deyişle çok hücreli canlılara zarar vermediği kabul edilmektedir. İşlev esnasında nano gümüş herhangi bir şekilde reaksiyona girmemekte, şekli bozulmamakta ve işlevindeki süreklilik devam etmektedir. Sisteme sürekli gümüş ilavesi gerekmemektedir.
Sıradan antibiyotiklerle yapılan tedavilerde, virüs ve bakteriler zaman içerisinde antibiyotiklere karşı savunma mekanizmalarını geliştirmekte, dolayısı ile antibiyotikler etkisir kalmaktadır.
Nano gümüş, virüs ve bakterilerin metabolizmalarını bozduğundan, herhangi bir savunma sistemi geliştirme imkanları yoktur.Böylece nano gümüşün etkisini yitirmesi kesinlikle söz konusu değildir ve antibiyotikler gibi tüketilmemektedir.

Kavacık Okul Temizliği

Salgın hastalıkların tüm dünyaya yayıldığı son günlerde çeşitli virüslerin hayatımızı ne kadar tehlike altına aldığını görüyoruz. Tarafımızdan verdiğimiz Acil Dezenfeksiyon Hizmeti ile her türlü virüsleri ortamlarınızdan temizliyoruz. Özellikle hastaneler, okullar, restoranlar, alışveriş merkezleri gibi kamusal alanlar ile çalışan sayısının yüksek olduğu her türlü fabrika imalathane gibi iş yerlerinde uygulanması gereklidir. El değmeden NANO GÜMÜŞ sistemlerimiz sayesinde el değmeden tüm ortamların en iyi şekilde dezenfekte edilmesini sağlıyoruz. İleri teknoloji ekipmanlarımız ve eğitimli personelimiz ile ortamlardaki tüm virüsleri yok ediyor hijyenik bir ortam sunmaya gayret ediyoruz.

Dezenfeksiyon Firmaları
Dezenfeksiyon Firması
Dezenfeksiyon Şirketi
Dezenfekte İlaçlama
Dezenfekte İlaçlama İstanbul
İstanbul Dezenfekte İlaçlama
İstanbul Dezenfeksiyon Firmaları
İstanbul Dezenfeksiyon Şirketi
İstanbul Dezenfeksiyon Firması
ev Dezenfekte Şirketi
Ev dezenfeksiyon Şirketi
Daire Dezenfeksiyon Şirketi
Daire dezenfeksiyon Firması
Ofis Dezenfekte Şirketi
Ofis Dezenfekta Firması
Ofis Dezenfeksiyon Firmaları
Ofis Dezenfeksiyon Şirketi
Ofis Dezenfeksiyon Firması
İş Yeri Dezenfeksiyon Firması
İş Yeri Dezenfeksiyon Şirketi
İş Yeri Dezenfekte Şirketi
İş yeri Ortam dezenfekte
Fabrika Dezenfeksiyon
Fabrika Dezenfeksiyon Şirketi
Fabrika Dezenfeksiyon Firması
Fabrika Dezenfeksiyon Firmaları
Fabrika Dezenfekte Firmaları
Fabrika Dezenfekte Şirketi
Fabrika Dezenfekte Firması

Bu yazıyı paylaşın


WhatsApp WhatsApp Destek