Corona Virüsü Ortam Dezenfeksiyon

Corona Virüsü Ortam Dezenfeksiyon

Ev Dezenfekte Şirketi İstanbul

İşyeri Korona Virüs Dezenfeksiyon Firması

FİYAT BİLGİSİ İÇİN LÜTFEN ARAYIN 0542 820 4005

BIOXECO®5 Dezenfektan Etki Mekanizması ve Spektrumu: Bioxeco 5, bakteri (Örn. Salmonella, Legionella) mantar ve ishahe, üst solunum yolu enfeksiyonlarına, zatüreye, herpes, kızamık ve kabakulağa neden olan bir virüse karşı etkilidir. Bu şekilde Bioxeco 5 enfeksiyon ve hastalığa karşı koruma sağlar. Bioxeco 5, Fenton Reaksiyonu ile etkili olur. Yani doğrudan mikroorganizmaların, virüslerin (HIV dahil) mantarların ve bakterilerin hücre yapılarına saldırır ve imha eder. Bu şekilde hastalık etkenleri ve kötü koku kaynakları zararsız hale getirilir.

Güvenlik bilgileri: Dik konumda ve çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz. Cilde uzun süre ve göze doğrudan temas etmesinden sakınınız. Göze temas veya yutma halinde derhal hekime başvurunuz ve etiketi gösteriniz. Kullanmadan önce etiketi okuyunuz. Bioxeco®5, diğer sıvı veya maddelerle karıştırılmaz!

Raf ömrü: Ağzı kapalı, açılmamış, orijinal ambalajında raf ömrü imal tarihinden itibaren 2 yıldır.

Ambalajlama ve Saklama Şekli: 5000 ml’lik plastik ambalajlarda arz edilmiştir. Güneş ışığından ve ısıdan koruyarak kuru ve serin yerde saklayınız. Yanıcı maddelerden, kuvvetli alkali maddelerden ve indirgen maddelerden uzakta bulundurunuz.

Aktif içerik: Hidrojen peroksid %4.9 : Kolloid Gümüş 0.0030 % (w/w)

Yaşam alanlarımızın dezenfeksiyonu grip ve benzeri hastalıkların salgın haline dönüşmesini engellemeye yardımcı olabilir.

Çalıştığımız iş yerlerinde, okullarda, restorantlarda, bindiğimiz toplu taşıma araçlarında, otellerde, yaşam alanlarında ortam dezenfeksiyonu yapılıp yapılmadığı önem taşımaktadır. Maruz kaldığımız ve sağlığımızı tehdit edebilecek hastalık yapıcı virüs, bakteri gibi unsurlardan kurtulmanın yolu dezenfeksiyon ve temizliktir.

Dezenfeksiyon hastalık yapıcı özellikteki mikrop ve virüslerin ortamdan uzaklaştırılması veya ortadan kaldırılması işlemidir. Bu işlem genellikle kimyasalların oluşturduğu dezenfektan maddeleri  kullanılarak yapılmaktadır. Dezenfeksiyon işlemi belirli periyotlar halinde mutlaka yapılmalıdır.

Bu yazıyı paylaşın


WhatsApp WhatsApp Destek