Esenler Ofis Temizliği

Esenler Ofis Temizliği

ESENLER OFİS TEMİZLİĞİ

Esenler Ofis Temizliği şirketi nitelikli temizlik personeli kadrosuyla sınırsız çalışma alanlarında faaliyet göstermektedir. Talebiniz doğrultusunda siz müşterilerimiz ile yapılan ön görüşme sonrasında fizibilite çalışmaları ila fiyatlandırmalar yapılmakta ve yine talebinize göre ev ve ofislerinize özel temizlik programı hazırlanmaktadır. Bu program ile itinalı bir şekilde ev veya ofisinizin ihtiyacı olan temizlik ekipmanı ve temizlik personeli sayısı belirlenir ve sabit bir personel kadrosu sizlere atanır.

Esenler Ofis Temizliği şirketi personelinin eğitim ve niteliklerini belirli bir standardın üzerinde tutmak için elinden geleni yapmaktadır. Tesisinize özgü temizlik eğitimleri personelimize verildikten sonra aylık olarak personelimizin performansını takip etmekte ve bu konuda geri bildirimlerle sizlere daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

Esenler Ofis Temizliği şirketi Esenler bölgesinde güvenilir hizmeti ve güleryüzlü personeliyle lider konumda olduğu gibi kullandığı ekipman, makine ve araçlarla da birinci derecede kaliteye sahiptir. Son teknoloji ekipmanları sizler için ayağınıza kadar getiren esenler ofis temizliği şirketimiz bunun yanı sıra kullandığı temizlik malzemeleri ve kimyasallar konusunda da oldukça titiz davranmaktadır. Temizlik malzemelerinde hiç bir masraftan kaçınmayan firmamız son derece ekolojik, çevreye zarar vermeyen ve insan sağlığını da aynı şekilde göz önünde bulunduran malzemeleri tercih etmektedir. Temizlik sonrasında ise ekibimizin yöneticileri tarafından yapılan denetimlerle, varsa eksiklikler belirlenmekte ve giderilmektedir. Kaliteli hizmet ve memnuniyet için bizlerle iletişime geçebilir, şirketimizin ayrıcalıklı temizlik fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın


WhatsApp WhatsApp Destek