Esenyurt Ofis Temizliği

Esenyurt Ofis Temizliği

ESENYURT OFİS TEMİZLİĞİ

Esenyurt Ofis Temizliği şirketi Esenyurt bölgesi ve çevresinde profesyonel ofis temizliği hizmeti vermeye başlamıştır. İnşaat sonrası genel temizlikten, tadilat ve restorasyon sonrası genel temizlik, her türlü cam ve dış cephe temizliği, ofis ve büro temizliği, her türlü zemin ve cila bakımı, mermer, marley cilalama ve bakımı, granit zeminlerin bakım ve temizliği ve periyodik olarak tam zamanlı ve yarı zamanlı mağaza ve fabrika temizliği hizmetleri verilmektedir. Tüm bu hizmetleri oteller, plazalar, holdingler, fuar, festival ve çeşitli organizasyonlar, sosyal tesisler ve büro ve ofisler olmak üzere çok çeşitli alanlarda vermekteyiz.

Esenyurt Ofis Temizliği şirketimizin kullandığı temizlik malzemeleri TSE standartlarına uygun olarak en yüksek kalite ve etkinliktedir. Bunun yanı sıra personelimiz de tesisinize uygun temizlik kıyafetleri ve yaka kartlarıyla çalışarak şirketinizin standartlarına uyum sağlar. Dilerseniz tam zamanlı veya yarı zamanlı personel talebinde bulunabilir, dilerseniz belirli aralık ve saatler temizlik hizmeti alabilirsiniz. İlgili temizlik personelimizin sigorta girişleri ve maaş ödemeleri de tam zamanında yapılarak ofisinizde ve işyerinizde yapılan herhangi bir anlık denetimde de hiç bir sorun yaşamadan şirketimizden hizmet almanızı sağlamaktadır.

Esenyurt Ofis Temizliği şirketinden almış olduğunuz tüm hizmetleriniz sözleşmemiz doğrultusunda faturalanır ve belgelenerek adresine teslim edilir. Uzun süreli ve düzenli hizmet verdiğimiz müşterilerimiz için belirli aralıklarla değerlendirme toplantıları düzenlenerek şirketimizin performansı değerlendirilir ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışılır.

Bu gönderiyi paylaş

WhatsApp WhatsApp Destek