Eyüp Dış Cephe Cam Temizliği

Eyüp Dış Cephe Cam Temizliği

Çok katlı binaların ve gökdelenlerin artması ile dış cephe cam temizlikleri de gerçek anlamda ihtiyaç halini almaktadır. Bu tarz dış cephe camların silinmesi ise ev camlarının silinmesi gibi olmamaktadır. Bu işin ehli olan Eyüp Dış Cephe Cam Temizliği firması tecrübeli ve uzman kadrosu ile çalışmakta ve her zaman en iyi hizmeti vermeye odaklanmaktadır. Toz, kir, güneş ışınları, yağmur ve kar yağışları ile dış cephe ve camlar korozyona uğramakta ve görüntü kirliliğine neden olmaktadır. Dış cephe camların temizlenmesi ile camlar ilk günkü görünümünü elde etmektedir. Sene içerisinde 2 defa dış cephe cam temizliğinin yapılması gerekmektedir.

Dış cephe cam temizliğinde dikkat edilmesi gerek pek çok husus bulunmaktadır. Öncelikle temizlenilecek dış cephenin hangi materyalden oluştuğuna bakılmaktadır. Alikobant, PVC, mermer, granit veya giydirme gibi çeşitlerde kullanılacak malzeme de değişmektedir. Materyal haricinde kullanılacak aracın tespiti de önem taşımaktadır. Belirli yükseklikte yapılarda alan uygun olduğu müddetçe vinç kullanılabilmekte; ancak daha yüksek ve vincin konulamayacağı alanlar için iskele, asansör, sepet veya dağcılık sistemi olarak alternatiflere bakılmaktadır. Kaç personel ile kaç günde bitebileceğini öngörmekte ayrı bir tecrübe konusu olmaktadır. Tüm bu detaylara bakılarak Eyüp dış cephe cam temizliği fiyatı alınabilmekte ve havaların da uygun olması ile dış cephe cam temizleme işine başlanılmaktadır.

Tüm çalışan personellerin sigortaları Eyüp dış cephe cam temizliği firması tarafından yapılmakta ve müşteriye ibra edilmektedir.

Bu gönderiyi paylaş

WhatsApp WhatsApp Destek