Eyüp Yerinde Kuru Köpük Halı Yıkama

Eyüp Yerinde Kuru Köpük Halı Yıkama

TEMİZLİK BİR DOĞA OLAYIDIR KADINLAR İÇİN

Evde, ofiste, kreşlerde, anaokullarında yani birçok alanda halılar ön plandadır. Çünkü çocuklarımız biz evimizde ofisimizde halıların üzerlerinde genellikle zaman harcamaktayız. Örneği eve gelen misafirlerimizle halılar üzerinde geçirdiğimiz anla çocuklarımızın halılar üzerinde yatıp yuvarlandığı dakikalarda zamanlar bizi hasta edecek mikroplar saçmaktadır. Halılarımızı günlük silmiş olsanız da halılarda bakteriler, mikropları yok etmiş olmazsınız sadece halının alt katmanına yerleştirmiş oluruz. Zaten hiçbir zaman günlük bir şekilde halılar silinmemektedir. Halılarımızın bizi tehdit eden mikrop ve bakterilerden bizi emn iyi şekilde kurtaran Eyüp Yerinde Kuru Köpük Halı Yıkama sunmaktadır. Halılarımızda ne bir bakteri, mikrop ya da sizi rahatsız edecek bir leke bırakmadan tertemiz bir şekilde siz müşterilerine sunmaktadır.

Eyüp yerinde kuru köpük halı yıkamayla kendi evinizde rahatça size uygun zamanda sizin istediğiniz şekilde halı yıkama uygulanmaktadır. Halılarımızı kendimiz ne kadar silersek silelim istediğimiz sonucu elde edemeyiz. Nedeni ise altı ayda bir zorunlu olarak halılarımızı ıslatarak bir şekilde yıkamadıkça bakterilerden ve bizleri hasta eden mikroplardan arındıramayız. İşte bu yüzden yerinde kuru köpük sayesinde halılarımız fazla ıslanmadan yıkanmakta ve tertemiz bir şekilde sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

En fazla iki saat içinde halılarınız kullanmaya başlamaktasınız. Kuru köpük sayesinde halılarınız zarar görmeden deforme olmadan ve de parkalarınız zarar görmeden işlemlerini yapmaktadır. Eyüp yerinde kuru köpük halı yıkama kendisine ait olan özel halı yıkama makinesi, kendi özel anti bakteriyel özellikli halı yıkma şampuanı ile halılarınızı dezenfekte ederek halılarınızdaki mikrop ve bakterileri yok etmektedir. Deneyimli personel çalışanları ile ve son derece üstün teknolojili makineleriyle işlerini yapmakta, siz değerli müşterilerinin memnuniyetinden profesyonel bir şekilde işlerini sürdürmekte.

Bu yazıyı paylaşın


WhatsApp WhatsApp Destek