Fabrika Temizliği

Gürpak demek


FABRİKA TEMİZLİĞİ

Çalıştığınız ortamların görüntüsü bir o kadar da temizliği oldukça önemlidir. Üstelik fabrikalar da bir çok kişinin bulunup çalıştığı ve çabucak kir , toz oluşan yerlerde mikropların da ürediğini bilmeliyiz. Bu yüzden sık sık yapılması gereken temizliğe verilen önemin artması gerekir. Zihninizi daha canlı hissedebilmek ve daha verimli çalışabilmek için ortamın sağladığı enerjinin içine girmeniz gerekmektedir.

Fabrika temizliği zor gibi gözükse de temizlik firmalarında çalışan personeller bir çırpı da halledebilirler. Fabrika temizliğinde kullanılan malzemelerin de etkisini çok önemlidir. Fabrikalardaki makinelerin ve aletlerin temizliği de yapıldığından malzemelerin kaliteli olması gerekmektedir. Tecrübe gerektiren ve belli bir güce sahip olması gereken personellerin fabrika temizliği için kendilerini işe odaklamaları gerekir. Köşe bucak yapılacak olan temizlikte makinelere ait görevler de bulunmaktadır. Makine temizliği ile süre kaybı yaşamadan, çalışma verimliliğini bozmadan hissettirdiği temiz hava kokusuyla adeta fabrika çalışanlarının çalışma isteğini artırır. Fabrika temizliği gösterilen özen ve emekle sizlere sunulmaktadır. Fabrika camlarının temizliği ise içi kadar önemlidir güneş ışınlarının içeri girmesine engel olacak toz taneleri bulunmayacaktır. Ayaklarınızı yere bastığınızda tozlarla karşılaşmayacak ve gözünüzün alabildiğince ışıltıyı fark edebileceksiniz.

Dışarıdaki ferahlığı ve temiz hava etkisini bir anda içeride yaşayabileceksiniz. Kendinizi ve çalışan arkadaşlarınızı düşünerek kötü kokulu fabrika oluşturmayın. Unutmayın her şey sizin ve çalışanlarınızın sağlığınız için kendinizi iyi hissetmek en doğal hakkınız bu haktan kendinizi mahrum etmeyin.


Neden Gürpak

İtinalı Çalışma

Gerçekleştirdiğimiz temizlik hizmetlerinde detaylı çalışma yürütürüz

Müşteri Memnuniyeti

%100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktayız

Deneyimli Kadro

Sektörümüzde 20 yılı aşkın tecrübee sahibiz

Tek Adres

Tüm temizlik hizmetlerinizi tek adresten yürütebilirsiniz

Ekonomik Çözümler

Sizin için en ekonomik çözümleri planlarız

Yüksek Teknoloji

En son teknolojik ürünler ile çalışırız

Yüksek Başarı

Firmamız yüksek başarı oranlarına sahiptir

Acil Destek

Acil sorunlarınız için acil hizmet desteği

ve ayrıca...

Şirketimizin ana ilkesi Kalite İş Sağlığı ve Güvenliği ile Çevre Yönetim Sistemine şartlarına uymak etkinliğini sürekli iyileştirmek. Eğitimli personelimizle etkin hizmet sunmak. Verilen hizmetinin insan salığını koruduğu bilincin den hareket ederek hijyen bilincine ve kurallarına uymak. İnsan sağlığına zararı olmayan temizlik malzeme ve kimyasalları kullanmak. Yasal müşteri şartları bilincini benimseyerek hizmet vermek. Kalite yönetim sistemini sürekli geliştirerek iyileştirmek ve müşteri memnuniyetini koruma politikasını amaç edinmiştir

WhatsApp WhatsApp Destek