Fatih Yerinde Kuru Köpük Halı Yıkama

Fatih Yerinde Kuru Köpük Halı Yıkama

 

FATİH YERİNDE KURU KÖPÜK HALI YIKAMA

İnsanların yaşamlarında vazgeçilmez bir parçası olan halılar; evde, ofiste, şirkette, camide, otel veya konferans salonları gibi insanların sıklıkla vakit geçirdikleri alanlarda bulunmaktadır. Bu yüzden halı yıkama gerekmekte Fatih Yerinde Kuru Köpük Halı Yıkama da bu servisi vermektedir. Profesyonel ve deneyimli kadrosu ile yerinde de hizmet vermekte olan firmamız sahip olduğu bilgi ve birikim ile işini gereğince yapmaktadır. Kullanıldıkça toz ve kir kaplayan halılar elde silinerek tozdan ve kirden aranmamaktadır. Günümüzde çalışan bayanların sayısı fazla oldukça halı yıkama daha da zor bir süreç olmakta bu neden ile profesyonel firmalara gerek duyulmaktadır.

Halılar evinizde alınıp temizlenip geri getirilmesi gibi yerinde de yıkanabilmektedir. Fatih yerinde kuru köpük halı yıkama olarak verilen hizmette halı yıkama cihazları ve özel anti bakteriyel halı şampuanı kullanılarak mikrop ve bakterilerden arındırılmaktadır. Bu iş için öncelikle halılar, sanayi tipi döver halı süpürme makinesi ile tozlardan arındırılmakta böylelikle yıkama aşamasına geçilmektedir. Yıkama aşaması kuru köpük makineler ile yapılmakta ve ardından da kurulama aşaması başlamaktadır. Kurulama da tekrar sanayi tipi vakum makinesi ile vakum işlemi yapılmaktadır.

Halının silinmesi ile sadece toz ve kirler halının alt tabakasında hapsedilmekte ve temizlik sağlanmamaktadır. Fatih yerinde kuru köpük halı yıkama ile döşemeler zarar görmemekte ve yıkama işlemi bittikten bir veya iki saat sonra halılarda kuruma işlemi gerçekleşmekte ve halılar kullanıma hazır hale gelmektedir.

 

Bu yazıyı paylaşın


WhatsApp WhatsApp Destek