Gemi ve Yat Temizliği

Gürpak demek


GEMİ VE YAT TEMİZLİĞİ

Zevkler insanlar için her zaman farklılık ve değişkenlik gösterirken denize merakı olan bireyler gemi de ya da kendilerine özel olan yatta yaşamak isterler. Limanlar da ilgilerimizi çeken büyüklü küçüklü gemiler, yatlar,tekneler oldukça şirin ve renkli tasarımlarıyla dikkatli çeker. Bir nevi evinize gösterdiğimiz özeni gemiye ya da yatınıza da göstermek zorundasınız ki evinizdeki rahatlığı o ortamda da hissedebilin.

Gemi ve yat temizliğini yapmak için önce motorun bakımından emin olmanız gerekir. Onarım işlemlerini tamamladıktan sonra gemi veya yatınız dip bucak temizlik için hazır pozisyondadır. Gemi,yat temizliği için firmadaki personeller tarafından araç ve gereçler temin edilip marinaya gelip işe başlamaktadırlar. Hijyenik bir ortamın sağlanması için temizlik malzemelerinin etkili olması gerekmektedir. Kokusunu zemine bırakarak tozdan eser bırakmayıp ortadan kalkan lekelerin nasıl yok olduğuna şaşıracaksınız. Gemi veya yat turları yaptığınız da içiniz rahat bir şekilde hareket edebileceksiniz ve özgürlüğünüzü kısıtlayan bir neden bulamayacaksınız. Temiz, kusursuz bir ev sahibi olup misafirlerinizi karşılamak sizin de hoşunuza gidecek ve aldığınız övgüler karşısında temizliğin ne kadar önemli etkiler yarattığını anlayacaksınız.

Temizlik sizi her zaman yüceltir. Gemi ve yat temizliğinde bir adım öndesiniz farkınızla yeniliğinizi yaratacaksınız ve aldığınız ilgiler sonucu temizliği ihmal etmeyecek sık sık tekrar edeceksiniz denizin parlaklığını geminiz de veya yatınız da hissedip denizin sesiyle huzuru en kısa sürede yakalayacaksınız.


Neden Gürpak

İtinalı Çalışma

Gerçekleştirdiğimiz temizlik hizmetlerinde detaylı çalışma yürütürüz

Müşteri Memnuniyeti

%100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktayız

Deneyimli Kadro

Sektörümüzde 20 yılı aşkın tecrübee sahibiz

Tek Adres

Tüm temizlik hizmetlerinizi tek adresten yürütebilirsiniz

Ekonomik Çözümler

Sizin için en ekonomik çözümleri planlarız

Yüksek Teknoloji

En son teknolojik ürünler ile çalışırız

Yüksek Başarı

Firmamız yüksek başarı oranlarına sahiptir

Acil Destek

Acil sorunlarınız için acil hizmet desteği

ve ayrıca...

Şirketimizin ana ilkesi Kalite İş Sağlığı ve Güvenliği ile Çevre Yönetim Sistemine şartlarına uymak etkinliğini sürekli iyileştirmek. Eğitimli personelimizle etkin hizmet sunmak. Verilen hizmetinin insan salığını koruduğu bilincin den hareket ederek hijyen bilincine ve kurallarına uymak. İnsan sağlığına zararı olmayan temizlik malzeme ve kimyasalları kullanmak. Yasal müşteri şartları bilincini benimseyerek hizmet vermek. Kalite yönetim sistemini sürekli geliştirerek iyileştirmek ve müşteri memnuniyetini koruma politikasını amaç edinmiştir

WhatsApp WhatsApp Destek