Güngören Dış Cephe Cam Temizliği

Güngören Dış Cephe Cam Temizliği

Zaman geçtikçe insan hayatı gelişmekte ve değişmektedir. Günümüzde de orta katlı binalar yerine artık çok katlı plazalar, gökdelenler ve siteler yapılmakta bunun yanı sıra oteller ve iş merkezleri de çoğalmaktadır. Bu binaların ve camlarının temizliği içinde Güngören Dış Cephe Cam Temizliği hizmet vermektedir. Camların ve cephelerin ilk günkü halini koruyabilmesi için sene içerisinde 2 defa temizliğinin yapılması gerekmektedir. Zaman içinde toz, kir, yağmur ve güneş ışınları gibi birbirinden farklı etkenlere maruz kalan cephe ve camlar ilk günkü halini koruyamamakta ve korozyona uğramaktadır. Bu kötü görüntünün uzun süre durmaması içinde dış cephe cam temizliği olmaz ise olmazlar arasında bulunmaktadır.

Yüksek katlı binaların temizliği riskli olmakta bu neden ile de titiz bir çalışma gerektirmektedir. Dış cephe cam temizliğinde kullanılan araçlar arasında vinç, sepet, iskele ve asansörün yanı sıra dağcılık sistemi yer almaktadır. Bu araçlar ile yapılan hizmetlerde gerekli tedbirler alınarak Güngören dış cephe cam temizliği firması tarafından servisi verilmektedir. Yapılacak keşif sonrasında personel sayısı, kullanılacak araç, gün sayısı ve malzemeler de hesaba katılarak bir fiyat çalışması yapılmaktadır. Gerekli izinler alındıktan sonra çalışacak personellerin sigorta girişleri yapılmakta ve müşteriye sunulmaktadır.

Alicobond, paslanmaz, PVC, alüminyum, mermer, granit ve metal gibi dış cephe zeminleri bulunmakta buna bağlı olarak dış cephe de zemin türü önemli olmakta ve buna göre temizlik yapılmaktadır. Güngören dış cephe cam temizliği öncelikle zemin etüdü yapmakta sonrasında çalışmalara başlamaktadır.

Bu gönderiyi paylaş

WhatsApp WhatsApp Destek