İnşaat Sonrası Temizliği

Gürpak demek


İNŞAAT SONRASI TEMİZLİĞİ

İnşaatı yeni bitmiş binaların en zor kısmı hepimizin de bildiği gibi olmazsa olmaz temizliktir. İnşaat sonrası temizlik üç kısımda yapılır. Dekorasyonlardan önce kaba temizlik, dekorasyonla birlikte hazırlık temizliği ve dekorasyondan sonra ince temizlik olmak üzere ayrılır.

Dekorasyondan önce yapılan kaba temizlik hepimizin de anlayabildiği gibi çimento lekeleri, alçı lekeleri, sıva artıkları temizlenip çöplerin ortadan kaldırılmasıyla gerçekleşir. Hazırlık temizliği boyaların yapılması ve gerekli eşyaların duvara monte edilmesiyle oluşur. Son aşama ince temizlikte eşyalar yavaştan yerleştirilmiş olur son bir göz atmayla ufak tefek eksiklikler giderilir. Aşamayla yapıldığında olduğundan daha kolay gözüken inşaat sonrası temizliği herkesin yapılabileceği bir iş değildir. Özenerek yapılması gereken ve emeği de içine kattığımızda sonucu açıkça görebileceğimiz bir hal alır. Bu tarz temizlikler kolay gibi görünse de bireyleri zorlar. İnşaat sonrası temizlik için çalışan firmalar size yardımcı olacak işini en iyi şekilde ve en kısa sürede size sunacaktır. Firmaların kullandığı temizlik ürünleri farkını zeminler de gösterebilecektir. Oldukça dikkatli davranıp etrafa zarar vermemeleri için uğraş sarf edip tertemiz bir şekilde size teslim edeceklerdir.

Alınan temizlik malzemelerinin hassaslığı ile firmaların sıkı çalışmaları halinde temizliğiniz kısa sürede bitebilir ferah ve içinize sinmiş bir şekilde ortamın tadını çıkarabilirsiniz. İnternet sitelerinden de kolayca bulabileceğiniz firmalar hakkında araştırma yapabilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.


Neden Gürpak

İtinalı Çalışma

Gerçekleştirdiğimiz temizlik hizmetlerinde detaylı çalışma yürütürüz

Müşteri Memnuniyeti

%100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktayız

Deneyimli Kadro

Sektörümüzde 20 yılı aşkın tecrübee sahibiz

Tek Adres

Tüm temizlik hizmetlerinizi tek adresten yürütebilirsiniz

Ekonomik Çözümler

Sizin için en ekonomik çözümleri planlarız

Yüksek Teknoloji

En son teknolojik ürünler ile çalışırız

Yüksek Başarı

Firmamız yüksek başarı oranlarına sahiptir

Acil Destek

Acil sorunlarınız için acil hizmet desteği

ve ayrıca...

Şirketimizin ana ilkesi Kalite İş Sağlığı ve Güvenliği ile Çevre Yönetim Sistemine şartlarına uymak etkinliğini sürekli iyileştirmek. Eğitimli personelimizle etkin hizmet sunmak. Verilen hizmetinin insan salığını koruduğu bilincin den hareket ederek hijyen bilincine ve kurallarına uymak. İnsan sağlığına zararı olmayan temizlik malzeme ve kimyasalları kullanmak. Yasal müşteri şartları bilincini benimseyerek hizmet vermek. Kalite yönetim sistemini sürekli geliştirerek iyileştirmek ve müşteri memnuniyetini koruma politikasını amaç edinmiştir

WhatsApp WhatsApp Destek