Kağıthane Ofis Halı Yıkama

Kağıthane Ofis Halı Yıkama

Kağıthane Ofis Halı Yıkama
Yaşam alanlarımızın vazgeçilmezlerinden biriside halılarımızdır. Evimizi derli toplu göstermek için kullanımlarından asla vazgeçemediğimiz ev eşyaları arasındadır halılar. Ev halılarının temizliğini ne kadar sağlam bir şekilde yaparsa yapsınlar halılarımızın temizliği o kadar temiz ve mikroplardan arındırmış olmasını sağlayamayız. Evde yaptığımız yerinde halı temizleme ne kadar çaba göstersek de istediğimiz şekilde mikropları, bakterileri, kirleri, lekeleri, halılar arasına yerleşmiş olan bu mikroplarısaçan birçok bakteriyi, biz daha çok halının alt tabanına yerleştirmiş oluruz. Halılardan arındıramadığımız bakteriler bizi sağlığımızdan ederler. Ancak sizlere bu kolaylığı ve de bu hizmetiBeyoğlu yerinde kuru köpük halı yıkamaolarak bu hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktan onur duyarız.
Beyoğlu yerinde kuru köpük halı yıkamaşirketi olarak birçok alanda da hizmet vermekteyiz. Genellikle evelerde olsa da birçok alanda halı yıkama yapmaktayız bunlar: şirket, ofis, cami ve ibadethane, kreşlere, anaokulları ve evlerimizde duvardan duvara kaplı halıflexlerde yerinde kuru köpük yöntemi ile hizmet vermektedir. Kuru köpük sayesinde halılarımız fazla ıslanmayarak daha teferruatlıbir şekilde özel makineleriyle halılarınıza zarar gelmeden temizlemektedir.
Beyoğlu yerinde kuru köpük halı yıkamasizlerinhalılarınızın sanayi tipi döver halı süpürgesi ile halılarınızın tozları da arındırarak yıkama işlemleri için hazır bir duruma getirir. Halı yıkamada kuru köpük sistemini kullandığımız için halılarınız tertemiz olması yanı sıra döşemenizde zarar görmeden halılarınızın temizliği sağlanmaktadır. Ve iki saat sonra gönül rahatlığı ile halılarınız kuru bir şekilde kullana bilirsiniz.
Kağıthane Ofis Halı Yıkama

Bu gönderiyi paylaş

WhatsApp WhatsApp Destek