Nano gümüş Teknolojisi

Nano gümüş Teknolojisi

NANO GÜMÜŞ İYON TEKNOLOJİSİ NEDİR.

Nano gümüş Teknolojisi

Nano gümüş iyon teknolojisi gümüş iyonlarının mm’nin milyonda birine indirgenmesi ile yüzey alanı artırılarak uzun süreli antibakteriyel etki göstermesi için geliştirilmiş, yüksek teknoloji ürünü nano dezenfektandır. Biyo – sentez know how’ı sentezlenerek en saf haline getirilir.

İÇERİĞİNDE SAĞLIĞA ZARARLI ALLERJEN BULUNUR MU ?

Sağlık Bakanlığı’ndan onaylıdır. Risk ibaresi sıfırdır. Nano gümüş dünya literatüründe doğal antibiyotik olarak kabul edilir. Dünya sağlık örgütü WHO tarafından içme sularında 100 ppm gümüş tolere edilmiştir. Nano gümüş iyon tekonolojisi 80 ppm nano gümüş içerir. Tüm dünyada nano gümüş hidrojen peroksit, çinko, formaldehit ve türevleri ile kimyasal bileşik halinde üretilirken Nano gümüş iyon tekonolojisi tüm kimyasal bileşiklerinden arındırılmıştır.

ÇOCUKLARIN BAĞIŞIKLIK GELİŞMESİNDE NEGATİV ETKİSİ OLUR MU ?

Çocuklarımızın defans mekanizmasının gelişmesi için bakteriye ihtiyacı vardır. Bu sayede vücutları antikor üreterek salgın hastalıkları daha hafif atlatırlar ya da yakalanmazlar. Nano gümüş iyonları yüzeylerde bakteri seviyelerini düşürür ve yeni gelen bakterileri ölüm sürecine sokar. Ancak ortamda hiçbir zaman bakteri sayısı sıfırlanmaz. Bakterilerin yaşam ortamları kısıtlanarak hasta edici nüfusuna ulaşmaları engellenir.

EVCİL HAYVANLARIMIZA Bİ ZARARI OLUR MU ?

Nano gümüş Dünya Sağlık örgütü (WHO) tarafından içme sularında 100 ppm miktarına kadar tolere edilmiştir. Nano Gümüş İyon Teknolojisi uygulamasında bu oran 80 ppm. yoğunluğundadır. Solunmasında, deriye temasında ya da yutulmasında herhangi bir yan tesir içermez.

NANO GÜMÜŞ İYON TEKNOLOJİSİ ÖNCE VE SONRASI HERHANGİ BİR TEMİZLİK GEREKTİRİR Mİ ?

Uygulama öncesinde yüzeylerin temizlenmesi gümüş iyonlarının antibakteriyel etkenliğini artıracaktır. Uygulama sonrasında leke, nemlenme yapmaz, korozif yıpratıcı etkisi yoktur. Tekrar silme, sıvama işlemi yapılmaz sis buharı çöker ve iyonlaşarak uzun süreli antibakteriyel etkenlik hemen başlar.

FİYAT BİLGİSİ İÇİN LÜTFEN ARAYIN 0542 820 4005

BIOXECO®5 Dezenfektan Etki Mekanizması ve Spektrumu: Bioxeco 5, bakteri (Örn. Salmonella, Legionella) mantar ve ishahe, üst solunum yolu enfeksiyonlarına, zatüreye, herpes, kızamık ve kabakulağa neden olan bir virüse karşı etkilidir. Bu şekilde Bioxeco 5 enfeksiyon ve hastalığa karşı koruma sağlar. Bioxeco 5, Fenton Reaksiyonu ile etkili olur. Yani doğrudan mikroorganizmaların, virüslerin (HIV dahil) mantarların ve bakterilerin hücre yapılarına saldırır ve imha eder. Bu şekilde hastalık etkenleri ve kötü koku kaynakları zararsız hale getirilir.

Güvenlik bilgileri: Dik konumda ve çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz. Cilde uzun süre ve göze doğrudan temas etmesinden sakınınız. Göze temas veya yutma halinde derhal hekime başvurunuz ve etiketi gösteriniz. Kullanmadan önce etiketi okuyunuz. Bioxeco®5, diğer sıvı veya maddelerle karıştırılmaz!

Raf ömrü: Ağzı kapalı, açılmamış, orijinal ambalajında raf ömrü imal tarihinden itibaren 2 yıldır.

Ambalajlama ve Saklama Şekli: 5000 ml’lik plastik ambalajlarda arz edilmiştir. Güneş ışığından ve ısıdan koruyarak kuru ve serin yerde saklayınız. Yanıcı maddelerden, kuvvetli alkali maddelerden ve indirgen maddelerden uzakta bulundurunuz.

Aktif içerik: Hidrojen peroksid %4.9 : Kolloid Gümüş 0.0030 % (w/w)

Bu yazıyı paylaşın

Bu yazıyı paylaşın


WhatsApp WhatsApp Destek