Ofis Temizliği

Gürpak demek


OFİS TEMİZLİĞİ

Çalışan insanlar neredeyse günlerinin tamamını iş yerinde geçirmektedir. İş hayatının yarattığı yorgunlukla etrafın ne halde olduğunu unutabilirsiniz. Yaşadığınız alanın temizliği ise tüm çalışanları ilgilendiren mühim bir konudur. Temiz bir ortam yaratmak için dikkat etmeniz gereken bazı yerler vardır.

Masanızın karmaşası veya eşyaların yerleşim yerlerindeki sorun ofisinizi boğabilir gereksiz bir kalabalığa sebep olabilir. Tüm bunların farkına vardığınız da ve ofis temizliğinize özen gösterdiğiniz de farkı gözle görülür bir şekilde anlayabileceksiniz. Temizlik kokusunu biliyorsanız ve bu sizi çok rahatlatıyorsa sık sık ofis temizliği için firmalardan personel çağırabilirsiniz. Kullandığı hijyenik temizlik malzemeleriyle etrafa aydınlık katabilir ve canlılığı size hissettirebilirler. Bu işi yaparken evraklarım kaybolur mu acaba diye dert etmenize gerek yoktur. Değerleri eşyalarınıza zarar gelmeyecek ve yapılan düzeni taktir edeceksiniz. Fazlalık olan çöplerinizden kurtulacak, zemindeki ışıltıyı gözlerinizle görebileceksiniz. Duvarda asılı olan tablolarınınız bile es geçilmeyecek tozlarından arındırılacaktır. Son aşamaya gelindiğinde kontrol yapılacak ve tekrardan son rötuşları yapmak için etraf gözden geçirilecektir. Camların temizliği, masanızdaki düzen, çerçevenizdeki fotoğraflar tozdan kurtulmanız sevincini yaşayacaktır. Ofis temizliği size de iyi gelecek rahat bir nefes alabileceksiniz.

İnternet sitelerinden kolayca ulaşıp araştırma yapabilir ve ofis temizliği hakkında gerekli bilgileri toplayabilirsiniz. Firmalar sizin mutluluğunuz için çabalarken sizde kendi mutluluğunuzu öz önüne alıp neşenizi etrafa da yansıtabileceksiniz. Mis kokular ofisinize yayılırken atmosferiniz bir anda değişebilir.


Neden Gürpak

İtinalı Çalışma

Gerçekleştirdiğimiz temizlik hizmetlerinde detaylı çalışma yürütürüz

Müşteri Memnuniyeti

%100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktayız

Deneyimli Kadro

Sektörümüzde 20 yılı aşkın tecrübee sahibiz

Tek Adres

Tüm temizlik hizmetlerinizi tek adresten yürütebilirsiniz

Ekonomik Çözümler

Sizin için en ekonomik çözümleri planlarız

Yüksek Teknoloji

En son teknolojik ürünler ile çalışırız

Yüksek Başarı

Firmamız yüksek başarı oranlarına sahiptir

Acil Destek

Acil sorunlarınız için acil hizmet desteği

ve ayrıca...

Şirketimizin ana ilkesi Kalite İş Sağlığı ve Güvenliği ile Çevre Yönetim Sistemine şartlarına uymak etkinliğini sürekli iyileştirmek. Eğitimli personelimizle etkin hizmet sunmak. Verilen hizmetinin insan salığını koruduğu bilincin den hareket ederek hijyen bilincine ve kurallarına uymak. İnsan sağlığına zararı olmayan temizlik malzeme ve kimyasalları kullanmak. Yasal müşteri şartları bilincini benimseyerek hizmet vermek. Kalite yönetim sistemini sürekli geliştirerek iyileştirmek ve müşteri memnuniyetini koruma politikasını amaç edinmiştir

WhatsApp WhatsApp Destek