Otopark Temizliği

Gürpak demek


OTOPARK TEMİZLİĞİ

Dünya genelinde teknolojinin gelişmesi, insan nüfusunun artması, araba sayısının artması ve çoğu arabanın kişilerin ekonomik durumuna uygun olması ile herkes araba almaya yönelmiştir. Bunun sonucunda da çevremizde hemen her alan arabalar ile dolmaya başlamıştır. Bu kargaşaya çözüm olarak ülkeler kapalı ve açık otoparklar yapmaya başlamışlardır. Devletler ve özel şirketler bu otoparkları yapmakla bırakmıyor tabi otoparklar da en önemli sorun olan otopark temizliğinin de bir yolunu buluyor. Bugün otoparklar insanların en çak uğradığı alanlardan biri olmaya başladı hemen hemen her alışveriş merkezi, kafe, lokanta ve tarihi mekanlarda bulunmaktadır. İnsanların buralara çok uğraması buraların ne kadar hijyenik olması gerektiğini gösteriyor. Eğer bu olanlarda otopark temizliği yapılmaz ise mikrop yuvası haline dönüşebilir. Mikrop denilen şeyin çok hızlı bir şekilde yayıldığı yapılan araştırmalar sonucu anlaşmıştır.

Bugün açık otopark, kapalı otopark demeden bu alanları temizlemek için zorunlu olarak temizlik şirketleri kurulmuştur. Bu şirketler otopark alanlarımızda olması gereken hijyeni sağlayarak gönül rahatlığı ile eşimiz çocuğumuz ya da yanımızdaki hasta biriyle mikrop kapmaktan korkmadan gönül rahatlığı ile geçebiliyoruz. Otopark temizliği mi olurmuş sakın demeyin temizlik hayatımızın her alanında ne kadar gerekli ise günde binlerce araç ve o araçlar ile insanları da ağırlayan otoparklarda da temizlik o kadar önem arz etmektedir. Tabi temizlik şirketleri var diye çöplerimizi yerlere atmayalım örnek bir vatandaş olarak hareket edelim.


Neden Gürpak

İtinalı Çalışma

Gerçekleştirdiğimiz temizlik hizmetlerinde detaylı çalışma yürütürüz

Müşteri Memnuniyeti

%100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktayız

Deneyimli Kadro

Sektörümüzde 20 yılı aşkın tecrübee sahibiz

Tek Adres

Tüm temizlik hizmetlerinizi tek adresten yürütebilirsiniz

Ekonomik Çözümler

Sizin için en ekonomik çözümleri planlarız

Yüksek Teknoloji

En son teknolojik ürünler ile çalışırız

Yüksek Başarı

Firmamız yüksek başarı oranlarına sahiptir

Acil Destek

Acil sorunlarınız için acil hizmet desteği

ve ayrıca...

Şirketimizin ana ilkesi Kalite İş Sağlığı ve Güvenliği ile Çevre Yönetim Sistemine şartlarına uymak etkinliğini sürekli iyileştirmek. Eğitimli personelimizle etkin hizmet sunmak. Verilen hizmetinin insan salığını koruduğu bilincin den hareket ederek hijyen bilincine ve kurallarına uymak. İnsan sağlığına zararı olmayan temizlik malzeme ve kimyasalları kullanmak. Yasal müşteri şartları bilincini benimseyerek hizmet vermek. Kalite yönetim sistemini sürekli geliştirerek iyileştirmek ve müşteri memnuniyetini koruma politikasını amaç edinmiştir

WhatsApp WhatsApp Destek