Pendik Ofis Temizliği

Pendik Ofis Temizliği

Gelişen teknoloji ile birlikte bazı mesleklerde çağ atlamaya başladı. Eskiden evimizi ofisimizi temizletmek için ya gündelikçi tutar ya da bir kişi istihdam ederdik. Pendik ofis temizliği için istihdam ettiğimiz bu kişilere ilave olarak bir iş daha vermek zorunda kalırdık. Çünkü maliyeti bize pahalıya gelirdi hatta bu günkü şartlarda daha da ağır gelmektedir. Ki maliyeti düşürelim ya da gündelikçi tutardık. O daha uyguna gelirdi neden derseniz bir günlük yevmiyesini verir bir şeye karışmazdınız.

Zaten buda etik değildi çünkü o gündelikçiyi sigorta yaptıramazdın, her türlü tehlikeye açık çalışırdı. Yine gelişen ülkemizde kanunlarımızda da buna paralel iyileştirmeler oluyor. Artık gündelikçi çalıştırdığımız kişileri de sigorta yaptırabiliyoruz çalıştığı gün kadar. Artık vicdanlarımız rahat huzur içinde çalıştırabiliyoruz. Ancak bir ofis temizliği için ben bu kadar uğraşamam dersen çözüm karşınızda. Pendik ofis temizliği firmaları var artık.

Siz hiçbir şeye karışmıyorsunuz. Pendik ofis temizliğinde uzman ekip ve kadromuzla teknolojik ekipmanlarile yanınızdayız. Hatta bir telefon kadar uzağınızdayız. Bütün personelimiz sigortalı olup siz bu tür şeylerle uğraşmıyorsunuz. Kafanızı yormuyor vicdanınız rahat istediğiniz gün ve saatte ofisleriniz itina ile temizlenir. İsterseniz anlaşmalı olarak abonelik yaptırarak daha uygun fiyatlardan hizmet alabilirsiniz. Özellikle cam ve dış cephe temizliklerinde her türlü güvenlik ekipmanları mevcut olarak gelmektedirler. Siz siz olun bu şartlara sahip olmayan kişilere iş yaptırmayın kendi rahatınız için.

Bu yazıyı paylaşın


WhatsApp WhatsApp Destek