Pendik Yerinde Kuru Köpük Halı Yıkama

Pendik Yerinde Kuru Köpük Halı Yıkama

Birbirinden çeşitli desen ve motifleri bulunan hayatımızın bir parçası olan halılarımız estetik oldukları kadar düzenli bir temizlik yapılmadığı takdirde içinde biriken kir ve tozlardan dolayı mikrop yuvası haline dönüşebilmektedir. Bu da insan sağlığını olumsuz etkilemektedir. Bu sorunun önüne geçmek için Pendik Yerinde Kuru Köpük Halı Yıkama şirketi halı temizliği konusunda size yardımcı olacaktır.

Evlerimizde, işyerlerinde, camilerde, anaokulu, kreş, otel, konferans salonu, sinema ve tiyatrolarda kullandığımız halı ve halıflexlerin temizliğini profosyonel bir ekibe bırakarak gönül rahatlığı ile yaşantımıza devam edebiliriz. Pendik Yerinde Kuru Köpük Halı Yıkama şirketi halılarınızı yerinde ve sulu sistem yıkama işlemi yapmadan temizler. Bunun sebebi yerinde yıkama işleminde ıslanan halınız zemine su geçirecektir halının kuruması uzun zaman alacağından zemin zarar görecek ve halınızda ağır bir koku oluşacaktır. Önce halınızın derinlerindeki tozu ve kiri temizlemek için döver halı süpürge makinası ile halınız tozlardan arındırılır sonrasında antibakteriyel şampuan kullanılarak kuru köpük sistem ile halınız temizlenir. Temizleme işleminden sonra vakum ile üzerindeki su çekilerek 1-2 saat kurumaya bırakılır.

Halınız hem yerinde temizlenir hem de zaman kaybına uğramazsınız. Pendik Yerinde Kuru Köpük Halı Yıkama şirketi çalışanları işini profosyonel bir şekilde yaparak size temiz bir ortam sunar. Bir telefon ederek halılarınızı yerinde yıkatabilir yada sözleşme yaparak periyodik olarak temizlik yaptırabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın


WhatsApp WhatsApp Destek