Personel Temini Prensibleri

Personel Temini Prensibleri

Personel Temini Prensibleri
Gürpak Temizlik Grup’da Personel Temini Aşağıdaki Şartlar yerine getirilerek yapılmaktadır.Elaman Seçilmesi: Müşterinin isteği doğrultusunda eleman , Gürpak Temizlik Grup tarafından sağlanılarak bulunur.Müşteriden alınan onay sonucunda elemanın güvenlik soruşturması , işe giriş işlemleri, belirlenen rakamlara göre hareket edilerek giydirilmesi yapılır.İş öncesi idari ve işle alakalı seminer verildikten sonra eleman iş başı yapmaya hazır hale getirilir.

Personel Kıyafetleri
Müşterinin isteği doğrultusunda işte giyilecek elbiseler belirlenir ve elemanların kullanması sağlanır.Elemanın Özlük Hakları:Hizmet kalitesinin yüksek olabilmesi için elemanların motivasyonu sürekli yüksek tutulmakta ve özgüveninin sağlamasıdır. Bunun bilincinde olan Gürpak Temizlik Grup, elemanlarının her türlü özlük haklarını gözetmektedir.Çünkü, kaliteli hizmetin temelinde kaliteli personele sahip olmak yatar.Yapacakları hizmet özelliğine göre, işe başlamadan önce ve hizmet içinde eğitime tabii tuttuğumuz elemanlarımızla standartları daima daha yukarı çekmeyi hedefliyoruz.
Çaycı Personel, Bahçıvan Hizmeti ilgili alanlarda gerekli eleman temini, çaycı, kurye, garaj sorumlusu v.s. firmamız tarafından sizlere temin edilmektedir.

Bu yazıyı paylaşın


WhatsApp WhatsApp Destek