Peyzaj ve Bakım Hizmetleri

Gürpak demek


PEYZAJ VE BAKIM HİZMETLERİ

Her insan bahçesini belli bir düzene sokmak ister ama nasıl yapacağını işe nerden başlaması gerektiğini bilmez. Kafasına göre bilmeden bahçesini düzenlemeye kalkar sonra bahçesinden istediği verimi elde edemez. Oysa artık bahçelerinize profesyonel eli değmesinin zamanı gelmiş bulunmaktadır. Peyzaj bakım hizmetleri sayesinde var olan bahçenizin dekoru ayarlayabilir, bahçenize hangi toprak türü var bu toprakta neler yetişebilir bunların hepsini öğrenebilirsiniz.

Peyzaj bakım hizmetleri diyelim ki boş bir arazide ev yaptırdınız ama kocaman bir alan kaldı bu alanı nasıl bahçe yapabilirim, hangi tür bitki ekebilirim, toprak bakımı yaptırmam gerekir mi, suni çim mi sereyim yoksa çim mi ektireyim gibi size zor gelen soruların hepsine kolay bir şekilde bilimsel olarak cevaplandıracaktır. Bahçenizin durumuna göre önce toprağı ayarlayacak ona göre de sulama ve drenaj düzenlemelerini yapacaktır. Ardından yeşillendirme ve hem bahçenin toprağa uygun hem de evinizin görünümüne hoş bir etki yapacak ağaçları dikecektir. Peyzaj bakım hizmetleri doğaya tamamen uygundur. Hatta bahçenizde var olan bitki ya da ağaç türlerini de değerlendirecek sizi daha az masrafa sokmak için tüm imkanlarını sizin lehinize seferber edecektir. Bahçenize yaptırdığınız bakımdan sonra hem evinizin değeri kat kat artacaktır hem de size muhteşem doğa resitallerini ayağınıza kadar getirme kolaylığı sağlamış olacaktır. Yeni bahçenizin keyfini gönül rahatlığı ile sürmek artık elinizdedir. Doğayı sevin bahçenizin bakımına özen gösterin.


Neden Gürpak

İtinalı Çalışma

Gerçekleştirdiğimiz temizlik hizmetlerinde detaylı çalışma yürütürüz

Müşteri Memnuniyeti

%100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktayız

Deneyimli Kadro

Sektörümüzde 20 yılı aşkın tecrübee sahibiz

Tek Adres

Tüm temizlik hizmetlerinizi tek adresten yürütebilirsiniz

Ekonomik Çözümler

Sizin için en ekonomik çözümleri planlarız

Yüksek Teknoloji

En son teknolojik ürünler ile çalışırız

Yüksek Başarı

Firmamız yüksek başarı oranlarına sahiptir

Acil Destek

Acil sorunlarınız için acil hizmet desteği

ve ayrıca...

Şirketimizin ana ilkesi Kalite İş Sağlığı ve Güvenliği ile Çevre Yönetim Sistemine şartlarına uymak etkinliğini sürekli iyileştirmek. Eğitimli personelimizle etkin hizmet sunmak. Verilen hizmetinin insan salığını koruduğu bilincin den hareket ederek hijyen bilincine ve kurallarına uymak. İnsan sağlığına zararı olmayan temizlik malzeme ve kimyasalları kullanmak. Yasal müşteri şartları bilincini benimseyerek hizmet vermek. Kalite yönetim sistemini sürekli geliştirerek iyileştirmek ve müşteri memnuniyetini koruma politikasını amaç edinmiştir

WhatsApp WhatsApp Destek