Sarıyer Yerinde Kuru Köpük Halı Yıkama

Sarıyer Yerinde Kuru Köpük Halı Yıkama

Temizlik hepimiz için oldukça önemli bir konu. Görebildiğimiz yerleri temiz tutmakta oldukça hassasız ancak aynı önemi göremediğimiz bakteriler ve mikroplar için de göstermemiz gerekmektedir. Özellikle halı, kilim, koltuk üstleri, perdeler ve benzeri yerlerde gözle görülemeyen bakteri ve mikroplar hastalık yapıcı bir etkiye sahiptir. Sarıyer Yerinde Kuru Köpük Halı Yıkama firması da halı yıkama hizmeti ile siz müşterilerine halı yıkama alanında uzman bir hizmet sunmayı öneriyor.

Sarıyer yerinde kuru köpük halı yıkama servisi halı yıkama hizmetini ayağınıza getiriyor. Geçmişte de yaygın olarak kullanılan halı yıkama hizmeti eskiden halıların temizlik firmasına götürülmesi ve sonrasında tekrar teslim alınması şeklinde veriliyordu. Ancak şimdi gelişen teknoloji ve imkânlar sayesinde halınız personelimiz tarafından evinizde temizleniyor. Kuru köpük tekniğinin kullanıldığı bu temizlik yönteminde vakumla temizleme, leke çalışması, kuru köpükle şampuanlama, kurulama süreci ve fırçalı vakum ile oluşan çözeltiyi emme işlemleri uygulanıyor. Kuru köpük işlemi şampuan çözeltisi yüzde üç ile on arasında seyrekleştirildiğinden dolayı halınızın kuru olarak temizlenmesine imkân sağlamaktadır.

Sarıyer yerinde kuru köpük halı yıkama firması olarak sizleri de müşterilerimizin arasında görmek isteriz. Güvenle ve etkin bir şekilde kuru köpük halı yıkama hizmeti alabileceğiniz firmamızı dilediğiniz zaman arayabilir, randevu alabilirsiniz. Temizlik işlemlerinizi anında evinizin rahatlığında profesyonel kadromuzla gerçekleştirmekteyiz.

Bu yazıyı paylaşın


WhatsApp WhatsApp Destek