Şile Apartman Temizliği

Şile Apartman Temizliği

     ŞİLE APARTMAN TEMİZLİĞİ

Şehir merkezlerindeki kısıtlı alanlar nedeni ile evler apartmanlar şeklinde inşa ediliyor. Bu apartmanlarda ortak kullanım alanlarının da sık sık temizlenmesi gerekmektedir. Birçok insanın yaşadığı bu apartmanlardaki ortak alanlar düzenli olarak temizlenerek yeniden kullanıma uygun hale getirilmelidir. Her gün onlarca kişinin kullandığı bu alanlar birçok mikrop üreme yeri haline gelmektedir. Genellikle hafta da bir çağrılan temizlikçiler bu işi detaylı bir şekilde yapmamaktadır. Şile Apartman Temizliği firması uzman ekibi ile apartmanların iç ve dış temizliğini itina ile yapmaktadır. Aklınıza gelebilecek her alan dikkatle temizlenmektedir.

Birçok daireyi içinde barındıran apartmanların en az haftada bir gün genel ve ayda bir gün detaylı temizliğinin yaptırılması gerekmektedir. Şile apartman temizliği firması apartman kapıları, posta kutuları, merdivenler, merdiven korkulukları, camlar, aydınlatmalar, dış cepheler, paspaslar, dış kapı önü mıntıka temizliğini özenle yapmaktadır. Ayrıca apartmandaki oluşan örümcek ağları temizlik esnasında alınmaktadır. Özellikle apartmandaki bodrum, duvarlar, asansörler ve garaj alanları yoğun olarak temizlenmektedir. Temizlik esnasında merdivenler çamaşır suyu ve deterjan ile yıkanıp paspaslanmaktadır.

Apartmanların tadilat sonrası temizlikleri de şile apartman temizliği şirketi tarafından yapılmaktadır. Güvenebileceğiniz bir ekip ile apartmanların her türlü temizlik işini firmamız güler yüzlü ve çözüm üreterek çalışan personelimiz ile yapmaktayız. Firmamız yöneticinin istediği saatlerde ve günlerde apartmanlarınızın temizliğini yapabilmektedir. Bizler her zaman yöneticinin istediği şekilde özenle apartmanlarınızı temizlemekteyiz.

Bu gönderiyi paylaş

WhatsApp WhatsApp Destek