Şile Yerinde Kuru Köpük Halı Yıkama

Şile Yerinde Kuru Köpük Halı Yıkama

ŞİLE YERİNDE KURU KÖPÜK HALI YIKAMA

Halıları yıkamak çoğu zaman herkes için büyük sorun teşkil etmiştir. Halıları yıkayabilmek için geniş alan bulmak ve günlerce kurumasını beklemek oldukça zahmetli bir iştir. Çoğu kişi bu problemler ile defalarca karşılaşmıştır. İster iş yerinizdeki halılar, döşemeler olsun ister ev halılarınız artık bu işlem çok daha kolay oluyor. Şile Yerinde Kuru Köpük Halı Yıkama ile halılar çok daha kısa zamanda ve halı dokusu zarar görmeden temizleniyor. Halılar yıkandıktan sonra ıslak kalmıyor. Bu yıkama işleminde köpük kristalleştiği için elektrik süpürgesi ile temizleniyor. Halıda herhangi bir ıslaklık kalmıyor.

Halıların taşınması da oldukça zordur. Halıları toplamak ve yıkamaya götürmek hem zaman alan hem de bizi yoran işlerdir. Toplu alanlardaki duvardan duvara olan halılar içinse bu işlem pek mümkün değildir. Birde özellikle duvardan duvara kaplı olan alanlarda halılar ıslak yıkama yapıldığında nemli kalma ihtimali olduğundan kuru halı yıkama tercih edilebilir. Şile yerinde kuru köpük halı yıkama şirketini arayarak halılarınızı kuru yıkama ile yıkatabilirsiniz. Kuru köpük halı yıkamada kirler köpüğe yapışarak vakumla beraber halıdan ayrılır.

Cami, otel, restaurant, öğrenci yurtları, iş yerleri, kreş gibi toplu alanların temizliğinde bu yöntem oldukça kullanışlıdır. Kısa sürede geniş alanda kaplı olan halıların temizliği gerçekleştirilir. Şile yerinde kuru köpük halı yıkama şirketi kaliteli bir iş çıkartarak halılarınızı güzel bir şekilde temizler.

Bu yazıyı paylaşın


WhatsApp WhatsApp Destek