Silivri Temizlik Şirketi

Silivri Temizlik Şirketi

Evin bakımlı olması, düzeni, gerçekten de önemli. İsterse en kaliteli mobilyalar olsun, en eşsiz antikalar ya da şişe koleksiyonu gibi çok yer tutan bir ilgi alanı… İnsan kendi düzenini biliyorsa, gerisi kolaydır. Sessiz sakin bir ortamda her gün evi biraz daha dağıtmaya fazla alıştığımdan, Silivri Temizlik Şirketi ile görüşür görüşmez biraz toparlamaya karar verdim. Ne olursa olsun, her şeyi onlardan bekleyecek değilim ya, odalarda biraz organizasyon yaptım.

 

İş yerine de onlar geliyor, evime de çünkü ben öyle tercih ediyorum. Çalışma rahatlığım hiç değişmeden, herkes kendi işini yaparken, Silivri Temizlik Şirketi de yeni seçenekler sunmaya devam ediyor. Bizim mahallede yardımcı arayan yerlere söylerim diyorum, merdivenlere özel bir gün ayırmaları gerekebilir. Camdan dışarıyı izlediğim için, ağaçlara laf dedirtmem, ben kendim ektim iş yerinin önüne. Bu konuda laflamaya alışığız bütün çalışanlarla. İsterse en engin manzara olsun, en konforlu masa ya da en büyük ofis gibi göze hitap eden bir hizmet alanı…

 

Bizim mahalleyle bir ilgisi yok ama otellerle anlaşmışlar diye işittim. Bu demek oluyor ki sadece temizlik değil, çarşafları değiştirmek, havluları yerine asmak, vazodaki çiçekleri tazelemek de önemli bir parçası işlerin. Güler yüzlü ve saygılı çalışanlar olmalarının yanı sıra, Silivri Temizlik Şirketi, odaları zamanında hazır ediyormuş. İnsan evi gibi temiz tutuyorsa, gerisi kolay.

Bu yazıyı paylaşın


WhatsApp WhatsApp Destek