Şişli Apartman Temizliği

Şişli Apartman Temizliği

ŞİŞLİ APARTMAN TEMİZLİĞİ

Apartman temizliği sadece apartman içerisinde görünen merdiven üstündeki temizlik demek değildir. Apartman içersindeki tavan da bulunan örümcek ağlarını, patlamış olan ampulleri, sökük olan prizleri düzeltmek ve yenisini takmak demektir. Şişli Apartman Temizliği bina içerisinde bulunan tüm kusurları binanın içi kadar dışında bulunan işleri de yaparak size tam bir teşkilatlı temizlik hizmeti sunmaktadır.

Şişli apartman temizliği her temizlik sonrasında apartman içerisini bir ev havası gibi bırakarak sizlere temizliğin en kaliteli şeklini sunmaktadır. Bina içerisindeki tüm temizlik ile alakalı her yer istediğiniz şekilde size sunulmaktadır. Her ay bina içi ve dışında genel bir temizlik yapılmaktadır. Kapı önlerinde duran paspaslar da dâhil her şey itina ve büyük bir titizlik ile yıkanıp kirden arındırılmaktadır. Apartmanınızda su deposu var ve genel olarak kullanılıyor ise mutlaka yılda bir kere iç temizliği yapılmalıdır. İçerisindeki yosunlardan arındırılmalıdır. Şirketimiz size bunun temizliğini yaparak, sağlıklı bir şekilde kullanım yapmanızı da sağlamaktadır.

Binanız için bir şirket ile anlaşacaksanız eğer, mutlaka anlaştığınız firmanın çalışanlarına sigorta yaptığından emin olun. Temizlikte görevlendirilen kişi iş kazası geçirmesi halinde sigortası yok ise bina yöneticisini ve apartman sakinlerini sorumluluk altında bırakabilir. Şişli apartman temizliği tarafından size gönderilen personelin tüm sorumluluğu şirketimize ait olmaktadır. Temizliğin başlama ve bitiş saati bina yöneticinizin belirlemiş olduğu saatler arasında gerçekleşmektedir.

Bu yazıyı paylaşın


WhatsApp WhatsApp Destek