Şişli Yerinde Kuru Köpük Halı Yıkama

Şişli Yerinde Kuru Köpük Halı Yıkama

ŞİŞLİ YERİNDE KURU KÖPÜK HALI YIKAMA

Evlerimiz, iş yerimizi ve salonlarımızı süsleyen halıların temizliği de önemli; ama bir o kadar da zor olmaktadır. Eskilerden kalma alışkanlık ile halılar silinerek temizlenmeye çalışılmakta; ancak bu durumun halı temizliğinde pek etkisi olmamaktadır. Şişli Yerinde Kuru Köpük Halı Yıkama ile halılar tam anlamı ile temizlenmektedir. Öncelikle vakum makinesi ile halıların tozu alınmakta ardından halının cinsine göre şampuan kullanımı ile halının üzerine yedirilmektedir. Yedirilen şampuan ile lekeler çıkartılmakta ardından yüksek devirli vakum makineleri ile köpüğü alınmaktadır. Makineye su verilip vakumlama işlemi belli bir süre kadar devam etmekte ardından durulama işlemine geçilmektedir.

Uzmanlık ve deneyim gerektiren halı yıkama herkesin yapabileceği bir iş olmamaktadır. Nedeni ise birden çok çeşitliliği bulunan halıların çeşidine göre şampuan kullanılması ve temizleme yönteminin olması olarak gösterilebilmektedir. Halıların kuruması havanın sıcaklığı ile de orantılı olmakta yaz aylarında 4 ila 6 saat, kış aylarında ise 6 ila 8 saat arası halılar kurumakta ve kullanıma hazır hale gelmektedir. Sağlıklı bir ortamda nefes almak isteniyor ise halıların temizliğine önem verilmektedir. Şişli yerinde kuru köpük halı yıkama firması olarak tüm bu bilgiler en başından müşteriye verilmekte ve ardından işe başlanmaktadır.

Halı yıkama için öncesinden belli etüt yapılmaktadır. Bu etüt içerisinde öncelikle halının cinsi ve lekeler tespit edilmekte halının cinsine göre makine ve kimyasal seçilmektedir. Şişli yerinde kuru köpük halı yıkama firması özveri ve titizlik ile çalışmakta en kısa sürede halıları kullanıma hazırlamaktadır.

Bu yazıyı paylaşın


WhatsApp WhatsApp Destek