Sultanbeyli Yerinde Kuru Köpük Halı Yıkama

Sultanbeyli Yerinde Kuru Köpük Halı Yıkama

SULTANBEYLİ YERİNDE KURU KÖPÜK HALI YIKAMA

El emeği olsun, fabrika yapımı olsun değer verdiğimiz halılarımız yaşantımızda çok yer kaplamaktadır. Hemen hemen her kapalı mekanı süsleyen birbirinden farklı çeşitlerde gerek duvar süsü olarak gerekse zemine sermiş olduğumuz halılarımızı sürekli temizlememiz gerekmektedir. Sultanbeyli Yerinde Kuru Köpük Halı Yıkama servisi sizi bu zahmetli işten kurtarmaktadır.

Zahmetli bir iş diyoruz çünkü gerçektende öyle geniş bir zaman ve özenli bir temizlik gerektiriyor. Özenle temizlenmesi gerekiyor çünkü zaman içinde biriken toz ve kirler insan sağlığını olumsuz etkileyebiliyor. Ev hanımları genelde kendileri temizlemek isterler fakat kullandıkları deterjanlar ile yapılan elde yıkama ellerini tahriş edebilmektedir. Sultanbeyli yerinde kuru köpük halı yıkama servisi halılarınızı evden almayı gerektirmeden sizi bekletmeden bu işi tecrübeli personeli ile yerinde halleder. Halılarınızı önce güzel bir şekilde süpürge işlemine tabi tutar. Akabinde özel halı şampuanı kullanarak bol köpükle temizleme işlemi yapılır ve sonrasında vakum ile köpükler temizlenerek halınız 1-2 saat kurumaya bırakılır. Sadece halılarınız değil halıflexleriniz de yerinde kuru köpük işlemi ile temizlenir.

Daha büyük ve geniş mekânlarda bulunan halılarda yine aynı yöntem sayesinde temizlenir. Örnek: Cami gibi yerlerde zamandan tasarruf edilmiş ve işleyişi aksatmamış olur. Sultanbeyli yerinde kuru köpük halı yıkama servisi ıslak yıkamayı tavsiye etmez çünkü bu şekilde bir yıkama hem halınızın koku yapmasına ve halının bulunduğu zemine zarar verecektir.

Bu gönderiyi paylaş

WhatsApp WhatsApp Destek