Tuzla Yerinde Kuru Köpük Halı Yıkama

Tuzla Yerinde Kuru Köpük Halı Yıkama

TUZLA YERİNDE KURU KÖPÜK HALI YIKAMA

Evlerimizde, mescidlerde, camilerde, otellerde, toplantı ve konferans salonlarında, kreş, anaokulu yada tiyatro salonlarında kısacası yaşantımızın bir parçası olan ve bulunduğu mekanı görsel olarak daha şık hale getiren halılarımızın temizliğide çok önemlidir. Özellikle ev hanımları bu konuda çok titiz davranarak düzenli olarak halı temizliği yapmakta veya yaptırmaktadırlar. Tuzla Yerinde Kuru Köpük Halı Yıkama şirketi hanımlara bu konuda kolay çözümler sunmaktadır.

Ev hanımları günlük işlerinin yanında zaman zaman birde halı yıkamak zorunda kalıp kendilerini yormakta ve zaman kaybetmektedirler. Yaz temizliği, bayram temizliği derken halı yıkama zorunlu ve külfetli bir iş haline gelebilmektedir. İşte bu noktada Tuzla Yerinde Kuru Köpük Halı Yıkama şirketi yerinde kuru köpük yıkama sistemi ile halılarınızı ince ayrıntısına kadar temizleyerek pratik bir çözüm sunmuş olur. Kuru köpük yıkama sistemi hem zemindeki hem de duvarda asılı olan halılarınız için ideal bir sistemdir. Suyla yıkama işleminde süzülen sular döşemelerinize zarar verir. Bu sistemin bir diğer avantajı yaya trafiğinin olduğu özellikle büyük ölçekli mekanlarda kısa sürede pratik bir temizleme işleminin yapılabilmesidir.

Tuzla Yerinde Kuru Köpük Halı Yıkama önce halılarınızı süpürür ve antibakteriyel halı şampuanı kullanarak kuru köpük yıkama işlemini yapar. Üzerideki suyu vakum ile çekme işleminden sonra 1-2 saat kuruma sürecine bırakılır. Böylece zaman tasarrufu yapmış olur ve kendinizi yormanıza gerek kalmaz.

Bu yazıyı paylaşın


WhatsApp WhatsApp Destek