Ümraniye Ofis Temizliği

Ümraniye Ofis Temizliği

ANLAŞMALI TEMİZLİK

 

Şehrin en güzel kafeleri, çay bahçeleri benim ofisin yakınlarında. Zaten emlak ofisi, Ümraniye Ofis Temizliği şirketlerine de ben yardımcı olmuşumdur belki, dosyalarda yazar, bakmam lazım. Ama temizlik gününü günlüğüme yazmışım ayrıca, ne kadar da hoş. Benim ajandam biraz da günlük kıvamında. Açık bir sayfasında bir şiir varmış, iş arkadaşım da okumuş bulunmuş, zaten evlerle ilgili bir şiirdi, sorun değil dedim, işimizin bir parçası. Elbette ofisteki düzenden ben sorumluyum, bir başkası değil.

 

İşlerini çok iyi yapıyorlar. Masaların toplanması, tozunun alınması mantıklı. Lokantada da birini arıyorlarmış. Masaları silecek, servis yapacak biri için Ümraniye Ofis Temizliği şirketi ne kadar aynı da olsa, işin tanımı nasıl da farklı, değil mi? Mesela, benim ofisteki işlerim için ayırdığım bir küçük sıra var, oraya sadece tamamlanmış dosyaları yerleştiriyorum, hepsinin sırasını karıştıracak birini düşünemiyorum bile. Yemeğimi bir köşede yiyip, kaldırdığım günler oluyor, tepsiyi hemen alıp bulaşıkları da hallediyorlar ya, üstümden yük gitmiş gibi hissediyorum. Alıp da yerde, bir kenarda bekletmesinler diye bu olumlu tecrübemi not etmiştim. Bunu da okuyan olur diye umarım zaten.

 

Ofisin bahçesindeki küçük havuza ne demeli? Acaba onun temizliği için bizim apartmandakilerle görüşüp, ortak bir anlaşma mı yapmalı? İçinde yapraklar var ve sırf giriş katında oturduğum için Ümraniye Ofis Temizliği şirketini aramak istemedim. İnşallah anlaşırız.

Bu yazıyı paylaşın


WhatsApp WhatsApp Destek