Yakıt Tankı Temizliği

Gürpak demek


YAKIT TANKI TEMİZLİĞİ

Yakıt tanklarından en iyi verim alınabilmesi için yakıt tanklarının temizliği çok önemlidir. Gerek kalorifer yakıtlarında gerekse de akaryakıtlarda belli bir kullanım zamanından sonra tabakada tortu birikmektedir. Bütün yakıt çeşitlerinin içerisinde az ya da çok tortu bulunmaktadır ve bu tortu zamanla çökerek yakıt tankının içinde kalır ve tankın yakıt alabilme oranı düşer buda masrafların artmasına sebep olmaktadır. Bu nedenle yakıt tankı temizliğinin en az üç yıl aralıklar ile yapılması gerekmektedir. Yakıt tankının isteyen herkes temizleyemez bu işinde püf noktaları vardır bunlar öğrenilmeden temizliğe kalkarsanız başınıza büyük felaketler gelebilir. Hatta sizlerin bu konuyu profesyonellerine bırakmanız daha iyi bir karar olacaktır. Çünkü uzmanı olmadan yapılan yakıt tankı temizliğinde patlama oranı çok yüksektir. Tank patlama olaylarına da geçmiş yıllarda uzmanı olmadan yapıldığı için çok sık karşılaşır olmuştuk.

Yakıt tankı temizliği yapabilmek için öncelikle bütün güvenlik önlemlerine tam manasıyla almamız gerekmektedir. Yakıt tankındaki yakıt önce başka tanka aktarılmalıdır dipte kalan tortu da başka tanka aktarılır artık bundan sonra profesyonel temizliğe başlanır. Bu temizlik konusunda her geçen gün daha kolay ve güvenilir olması için araştırmalar yapılmaktadır. Bu araştırmalar neticesinde de firmalar çalışanlarına çok sık aralıklar ile seminerler vermektedirler. Böylece firmalar daha güvenilir ve kaliteli hizmeti müşterilerine sunmaktadırlar. Yakıt tanklarındaki temizlik ne oluşa olsun aksatılmamalıdır. Yakıt tanklarında temizlik yapan kişi ne kadar profesyonel olsa da tedbirli olmalıdır.


Neden Gürpak

İtinalı Çalışma

Gerçekleştirdiğimiz temizlik hizmetlerinde detaylı çalışma yürütürüz

Müşteri Memnuniyeti

%100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktayız

Deneyimli Kadro

Sektörümüzde 20 yılı aşkın tecrübee sahibiz

Tek Adres

Tüm temizlik hizmetlerinizi tek adresten yürütebilirsiniz

Ekonomik Çözümler

Sizin için en ekonomik çözümleri planlarız

Yüksek Teknoloji

En son teknolojik ürünler ile çalışırız

Yüksek Başarı

Firmamız yüksek başarı oranlarına sahiptir

Acil Destek

Acil sorunlarınız için acil hizmet desteği

ve ayrıca...

Şirketimizin ana ilkesi Kalite İş Sağlığı ve Güvenliği ile Çevre Yönetim Sistemine şartlarına uymak etkinliğini sürekli iyileştirmek. Eğitimli personelimizle etkin hizmet sunmak. Verilen hizmetinin insan salığını koruduğu bilincin den hareket ederek hijyen bilincine ve kurallarına uymak. İnsan sağlığına zararı olmayan temizlik malzeme ve kimyasalları kullanmak. Yasal müşteri şartları bilincini benimseyerek hizmet vermek. Kalite yönetim sistemini sürekli geliştirerek iyileştirmek ve müşteri memnuniyetini koruma politikasını amaç edinmiştir

WhatsApp WhatsApp Destek