Yangın Sonrası Temizliği

Gürpak demek


YANGIN SONRASI TEMİZLİĞİ

Yangınlar insan yaşamındaki en büyük felaketlerden biridir. İnsanın ne zorluklar ile biriktirdiği ne varsa hepsini bir seferde götürebilir. Yangınlar acıları beraberinde getirir giderken ise iyi olan ne varsa yanına almıştır artık bundan sonra insan yeniden hayata tutunmak için yangın sonra temizliği yapar. Bu temizlikle yangının izlerini bir nebze de olsa silmeye çalışır. Yangın sonra temizliği her ne kadar insana zor gelse bile bu temizlik yapılmak zorundadır. Bu temizlik ile amaç yangın ile oluşan tahribat, kötü kokular giderilmeye çalışılır. Temizliğe yangın artık tamamen söndükten sonra yanmış eşyaların dışarı çıkarılması ile başlanır. Bu saatten sonra ne kadar hızlı çalışılsa yangın zede için o kadar iyi olacaktır. Elbette bu iş için profesyonel bir ekip bulunmalıdır. Profesyonel ekip yangından sonra atılacak eşyaların yanında hala kullanılabilir eşyaların da temizliğini yapar sonuçta her eşyada bir anı saklar bunun yanında daha fazla maddi kayıp olmasını da önlemeye çalışır.

Yangın sonra temizliğinde işe duvarlara is ve yangından kalan diğer izleri yok etmek için alçı yapılır ardından bu duvarların ve tavanın boyanması gerekir. Eğer parkeler de tahribata uğramış ise bunların da yeniden yapılması gerekmektedir. Evin iş bittikten sonra kurtarın eşyalar ile birlikte yeni eşyalar yerlerine konulmaya başlanır. Tamamen olmasa bile bu temizlikle kayıplar yerine konmaya, yaşanan felaket unutturulmaya çalışılır.


Neden Gürpak

İtinalı Çalışma

Gerçekleştirdiğimiz temizlik hizmetlerinde detaylı çalışma yürütürüz

Müşteri Memnuniyeti

%100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktayız

Deneyimli Kadro

Sektörümüzde 20 yılı aşkın tecrübee sahibiz

Tek Adres

Tüm temizlik hizmetlerinizi tek adresten yürütebilirsiniz

Ekonomik Çözümler

Sizin için en ekonomik çözümleri planlarız

Yüksek Teknoloji

En son teknolojik ürünler ile çalışırız

Yüksek Başarı

Firmamız yüksek başarı oranlarına sahiptir

Acil Destek

Acil sorunlarınız için acil hizmet desteği

ve ayrıca...

Şirketimizin ana ilkesi Kalite İş Sağlığı ve Güvenliği ile Çevre Yönetim Sistemine şartlarına uymak etkinliğini sürekli iyileştirmek. Eğitimli personelimizle etkin hizmet sunmak. Verilen hizmetinin insan salığını koruduğu bilincin den hareket ederek hijyen bilincine ve kurallarına uymak. İnsan sağlığına zararı olmayan temizlik malzeme ve kimyasalları kullanmak. Yasal müşteri şartları bilincini benimseyerek hizmet vermek. Kalite yönetim sistemini sürekli geliştirerek iyileştirmek ve müşteri memnuniyetini koruma politikasını amaç edinmiştir

WhatsApp WhatsApp Destek