Avcılar Temizlik Şirketi

Avcılar Temizlik Şirketi

AVCILAR TEMİZLİK ŞİRKETİ

Merhabalar, şirketimiz Avcılar Temizlik Şirketi olarak Avcılar bölgesi ve yakın bölgelerde faaliyet göstermektedir. Peki, bir temizlik şirketi olarak bizler ne mi yapıyoruz? Hizmetlerimiz nelerdir? Nasıl bir hizmet veriyoruz? Bu sorularının ve şirketimizle ilgili tüm diğer soruların cevabını aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.

Öncelikli olarak genel temizlik hizmeti veren Avcılar Temizlik Şirketi güler yüzlü ve nitelikli personeli ile ofis temizliğinden, cam, halı, duvar temizliğine, koltuk temizliğinden ofis ekipmanları temizliğine, inşaat sonrası temizlik ve sert zeminlerdeki çıkmayan çeşitli lekelerin temizliğine kadar birçok alanda çalışmaktadır. Bunun yanında endüstriyel temizlik konusunda mağaza temizliği, eğitim merkezleri temizlikleri, konferans salonları, dış cepheler ve fabrika temizliklerinde de uzmanlaşmış hizmet veriyoruz. Böcek, kemirgen ve haşerelerin ilaçlanması konusunda da sizlere yardımcı olarak kalıcı temizliği sağlamayı hedefliyoruz.

Bu temizlik hizmetlerine ek olarak Avcılar Temizlik Şirketi bünyesinde daimi ve proje bazlı personel kiralama hizmetini de barındırıyor. İhtiyacınıza ve talebinize göre gerek geçici personel temini sağlanabilir, gerekse uzun dönemli personel alımlarınızda sizlere yardımcı olabiliriz. Ofis personelinden tutun da sektere, yönetici asistanı, depolama memuru ve çay servisi personeline kadar tüm alanlarda uzmanlaşmış personel kadromuzla hizmetinizdeyiz. Bu şekilde işçi temini ile de müşterilerimize alternatif çözümler sunmaya ve beklentilerini karşılamaya devam ediyoruz. Dilerseniz sizler de bizimle iletişime geçerek Avcılar bölgesi ve çevresindeki temizlik ve diğer ihtiyaçlarınıza uygun ve kaliteli çözümler bulabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın


WhatsApp WhatsApp Destek