Hakkımızda


[ultimate_fancytext fancytext_prefix=”Gürpak Temizlik demek ” fancytext_align=”left” strings_textspeed=”35″ strings_backspeed=”0″ strings_line_height=”46″ fancytext_tag=”h2″ fancytext_strings=” profesyonellik demektir.
güven demektir.
başarı demektir.” strings_font_family=”font_family:Open Sans|font_call:Open+Sans|variant:300″ strings_font_style=”font-weight:300;” ex_class=”short”]

GÜRPAK Hakkında

TARİHÇEMİZ

GURPAK Şirketler Grubu 2007 yılından bugüne kadar hizmet sektöründe faaliyet göstermekte ve sektörün ilk 2 firması içinde yer almaktadır. ·TEMİZLİK HİZMETLERİ ·İLAÇLAMA HİZMETLERİ konularında hizmet veren şirketimiz, hizmette kaliteyi ilke edinerek ISO 9001-200 (Kalite Yönetim Sistemi) TSE EN ISO 14001 (Çevre Yönetim Sistemleri), TSE 18001-2001 (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri), TSE (hizmet Yeri Yeterlilik) belgelerini almışlar ve kalite sistemlerini tüm hizmetlerinde uygulamaya başlamışlardır.

MİSYONUMUZ

Pazar diyagramımızı genişleterek makro pazarın en yetkin ve lider kuruluşu olmak grubumuzun temel misyonumuzdur. Yöneticilerimizden başlayarak tüm çalışanlarımıza yansıyan ve uygulanmasında ödün vermediğimiz en önemli ilkelerimiz “KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ VE KALİTE” dir. GURPAK GROUP TESİS YÖNETİMİ HİZMETLERİ A.Ş Nitelikli, deneyimli ve eğitimli personelleriyle, dünya kalitesinde standarda sahip makine ekipman ve kimyasalları, düzenli eğitimleri ve en önemlisi siz değerli müşterileriyle geliştirdiği sıcak ve içten ilişkilerle, Entegre Tesis Yönetim Hizmetleri kapsamındaki Site Yönetimi, Temizlik Hizmetleri, Teknik Hizmetler, Bordrolama Hizmetleri, Stewarding Hizmetleri vb. diğer outsource edeceğiniz gereksinimlerinizi eksiksiz olarak sizlere sunmaktadır

VİZYONUMUZ

Hizmet kalitemizi standartlarımızın da üstünde yükseltmek, işletimde bilimsel ve teknolojik gelişmeleri güncel olarak uygulamak, sektörel ve mesleki eğitimi hizmet sürecimizin rutin bir olgusu yapmak, alıcı odaklı hizmetle alıcı memnuniyetini sağlamak, AR-GE çalışmaları ile hizmette yeni stratejiler oluşturmak.

Bir yanıt yazın

WhatsApp WhatsApp Destek