Beşiktaş Temizlik Şirketi

Beşiktaş Temizlik Şirketi

BEŞİKTAŞ TEMİZLİK ŞİRKETİ

İnsanlar bir yerlerde yaşamakta ve bulundukları alanları her zaman temiz tutmak istemektedir. Her ne kadar uzaktan bakıldığında kolay gibi gözükse de aslında deneyimin gerekli olduğu bir alan olmaktadır. Beşiktaş temizlik şirketi hem ev hem de firma temizliklerine bakmakta deneyimli kadrosu ile hizmet vermektedir. Ev temizliği haricinde yapılan pek çok faaliyet bulunmaktadır. İç ve dış cam temizliği, dış cephe cam temizliği, genel alan temizliği, duvar veya zemin yıkama, cila hizmetleri, koltuk ve halı yıkama verilen başlıca hizmetler arasında bulunmaktadır.

Personel sağlama da yapılan bir diğer faaliyet konusu olmaktadır. Kimi şirketler asli işleri ayrı tutarak temizlik işlerini ve buna bağlı olarak temizlik personellerini firmalardan sağlamaktadır. Beşiktaş temizlik şirketi bu hizmeti de vermekte ihaleli veya ihaleli olmayan firma bünyelerindeki temizlik işleri ile ilgilenmekte ve onlara personel sağlamaktadır. Personel sağlama işlerinde tüm özlük haklar temizlik şirketinde olmakta çalışan kişiler maaşlarını temizlik şirketin almakta ve sigortaları da temizlik şirketi üzerinden yapılmaktadır. Bu tür projeler en az bir senelik sözleşmeler ile imza altına alınmakta ve temizlik şirketinden projeye bir yetkili atanmaktadır. Periyodik kontroller ile devamlı rapor verilmekte hem işveren hem de çalışanlar ile görüşmeler yapılmaktadır.

Periyodik ve devamlı hizmetler olarak sınıflandırılabilecek bu işlerde temel alınan esas müşteri memnuniyeti ve müşterinin güveninin sağlanması olmaktadır. Beşiktaş temizlik şirketi olarak müşterinin güveni esas alınmaktadır.

Beşiktaş mevkiinde verdiğimiz diğer temizlik hizmetlerinden bazıları; Beşiktaş AVM Temizliği, Beşiktaş Bahçe Temizliği, Beşiktaş Banka Temizliği, Beşiktaş Ofis Temizliği, Beşiktaş Dış Cephe Cam Temizliği, Beşiktaş Sert Zemin Temizliği, Beşiktaş İnşaat Sonrası Temizliği, Beşiktaş Cami Temizliği, Beşiktaş Endüstriyel Temizlik, Beşiktaş Residence Temizliği, Beşiktaş Villa Temizliği, Beşiktaş Ev Temizliği, Beşiktaş Site Temizliği, Beşiktaş Fabrika Temizliği, Beşiktaş Dükkan Temizliği, Beşiktaş İşyeri Temizliği, Beşiktaş Mağaza Temizliği, Beşiktaş Atölye Temizliği, Beşiktaş Gemi Temizliği, Beşiktaş Yat Temizliği, Beşiktaş Tekne Temizliği, Beşiktaş Yerinde Halı Yıkama, Beşiktaş Yerinde Koltuk Yıkama, Beşiktaş Yerinde Ofis Halısı Temizliği, Beşiktaş Otel Temizliği, Beşiktaş Okul Temizliği, Beşiktaş Otopark Temizliği, Beşiktaş Depo Temizliği, Beşiktaş Su Deposu Temizliği, Beşiktaş Yangın Sonrası Temizliği, Beşiktaş Zemin Cilalama, Beşiktaş Hastane Temizliği, Beşiktaş Bina Temizliği, Beşiktaş Eşyalı Ev Temizliği, Beşiktaş Apartman Temizliği, Beşiktaş Restaurant Temizliği, Beşiktaş Lokanta Temizliği, Beşiktaş Restoran Temizliği, Beşiktaş Tadilat Sonrası Temizlik, Beşiktaş Buharlı Duvar Silme Temizliği, Beşiktaş Yemekhane Temizliği, Beşiktaş Daire Temizliği, Beşiktaş Lojman Temizliği, Beşiktaş Merdiven Temizliği, Beşiktaş Havuz Temizliği, Beşiktaş İş Merkezi Temizliği, Beşiktaş Temizlikçi Bayan, , Beşiktaş Temizlikçi Kadın, Beşiktaş Gündelikçi, Beşiktaş Boş Ev Temizliği, Beşiktaş Çatı Temizliği, Beşiktaş Tavan arası Temizliği, Beşiktaş Yurt Temizliği, Beşiktaş Pansiyon Temizliği İş Hanı Temizliği, Beşiktaş Plaza Temizliği, Beşiktaş Sel Sonrası Temizlik, Beşiktaş Su Baskını Sonrası Temizlik, Beşiktaş İnşaat Temizliği, Beşiktaş Bodrum Temizliği olarak sıralanabilmektedir.

Bu gönderiyi paylaş

WhatsApp WhatsApp Destek