Beyoğlu Temizlik Şirketi

Beyoğlu Temizlik Şirketi

BEYOĞLU TEMİZLİK ŞİRKETİ

 

Temizlik hayatın güzelliklerindenama herkesin her zaman kolaylıkla yapabildiği bir şey değil. Bazı durumlar oluyor ki, evimi, iş yerimi sürekli temizleyen hanımı çağırmıyorum. Badana yapılmıştı, pencereler tamir olmuştu ya da evi böcek bastığında ilaçlamadan sonra bir şirketle anlaşmak şart oldu. Bazısı vardır boyayı bile kendisi yapar. Ben de bahçe işlerinde iyiyim ama temizlikte çok çabuk yorulurum. Koltukların üstündeki tozdan utanıyorum, Beyoğlu temizlik şirketi ile anlaşsam, camların, halıların yüzü güler. Evin içindeki yüzlerce tabloyu silmeye kalkışsa, kadın sırf onları bitiremez. Güvenilir ve pratik bir ekiple çalışmak iyi olur.

 

İş yerinde parti vermeyen var mıdır? Bilemiyorum. Bütün iş yerlerimde parti ve parti sonrası temizlik ihtiyacı olmuştur. İnsanlar pasta savaşı yaparak içkilerle dans edip dönerken, dökülenlerin hesabını yapmaksızın eğlenirken, Beyoğlu temizlik şirketi ile önceden görüşmüş olmakta fayda var. Haftanın belirli günlerinde, sürekli verdikleri hizmetten farklı olarak bir yıkama makinesi getirmek isteyebilirler.

 

Belki bir değil, iki değil de üç kişi gelip mis gibi parlatacaklar ortalığı ve hatta şıkır şıkır bulaşıklar geçen sefer üstteki dolaba dizilmişti.Yarım günde toparlar burayı işi bilen biri diyor arkadaşım. Bütün siteyi temizleyeceğine göre, Beyoğlu temizlik şirketi detaylı bir proje çıkarmış olmalı. Sitenin dükkanları ve açık alanlar da dahil mi acaba? Eğer öyleyse, benim evin dışındaki boruları da temizlesinler diyecektim.

 

Bu yazıyı paylaşın


WhatsApp WhatsApp Destek